Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити дружину - поради психолога і чоловіків

Привернути чоловічу увагу і змусити ревнувати свою другу половину для жінки не повинно становити праці. На що ж тоді існує жіноча мудрість? Трохи хитрості, розумних порад і вийде викликати ревнощі у свого чоловіка сто відсотків.

Як проявляється ревнощі чоловіка

Багатьох жінок цікавить питання про те, як змусити чоловіка ревнувати, бо їм властиво «остигати». Впевненість у тому, що дружина нікуди не дінеться, любить назавжди і безоглядно, дуже грунтовно поселяється в чоловіка. З-за цього він перестає приділяти їй належної уваги, проводить мало часу, перестає піклуватися. Жінка може звернути увагу коханого на себе і викликати ревнощі чоловіка.

Психологи стверджують, що відносини час від часу повинні піддаватися емоційної струсу. Багато жінок бояться провокувати другу половинку, думаючи, що це призведе до плачевних наслідків. Разом з тим психологи стверджують, що, навпаки, почуття ревнощів в улюбленому провокує найкращі почуття, штовхає на дії і як рукою знімає байдужість. Так, до основних порад, як змусити свого чоловіка ревнувати, можна віднести наступні:

 • Ігноруйте, адже часто другі половинки звикають до підвищеної уваги жінки. Пропустити пару його дзвінків випадково – стане відмінним початком для ревнощів.

 • Красьтесь яскраво і виглядаєте добре, щоб ревнивця це навело на думку про те, що дружина намагається для когось іншого.
 • Постарайтеся завжди виглядати красиво, адже улюблений звикає до повсякденних образів жінки і перестає бачити в ній «щось недосяжне».
 • Ведіть себе відчужено, іноді допомагає і відстань, непогано поїхати відпочити на пару днів.

У улюбленого має прокинутися почуття власності, а не байдужості і ревнощів. Це буде знаком того, що пара на правильному шляху і шлюб врятований. Зрозуміти, що коханий «клюнув», можна за наступним діям:

 • образився на вас;

 • перестав розмовляти;
 • заборонив яскраво одягатися і фарбуватися або навіть виходити з дому.

Як викликати ревнощі у чоловіка

Залишимо теоретичні поради в стороні. Варто вдатися до конкретних «хитрощів», які змусять чоловіка ревнувати:

 • Купіть гарний букет, принесіть додому. Коли коханий запитає про те, від кого квіти, говорите, що не розумієте, в чому справа. Думка про те, що у дружини є шанувальник, не залишить чоловіка байдужим.

 • Розкажіть про своєму новому колезі, навіть якщо такого немає. Ненароком упустіть фразу про те, що хлопець не одружений, це змусить улюбленого нервувати і ревнувати.
 • При перегляді фільму скажіть, що подобається актор і як актриса, ви були б готові заради нього на все. Часто почуття власності у других половинок сильне, і свою жінку вони не бажають ділити ні з ким.

Ще один спосіб – змова з подругою. Попросити у неї, щоб та зателефонувала з незнайомого номера. Залиште телефон біля коханого, щоб той побачив невідомий номер. Незрозумілий розмова, на кшталт: «Мені незручно зараз говорити», змусить половинку нервувати. Якщо мова йде про більш серйозні речі, наприклад, улюблений позначив намеренность свого відходу з родини, спробуйте з'явитися в компанії спільних друзів з одним або будь-яким знайомим хлопцем, щоб улюблений дізнався про вчинок від друзів. Цей спосіб підштовхне до ревнощів і допоможе повернути чоловіка.

Як викликати ревнощі у чоловіка

Чоловіки не люблять загадки і думки про те, що жінка щось приховує. Будь-які інтриги, незрозумілі розмови, незнайомі раптом з'явилися молоді люди в оточенні змусять улюбленого нервувати. Отже, як змусити ревнувати? Головне – робити це не награно. Не потрібно відразу всі поради втілювати в життя в один день. Починати треба поступово, щоб чоловік думав, що дружина, дійсно, змінюєтеся. Не можна, щоб ревнивець відразу здогадався про задумом.

Будинки бувайте рідше, менше балуйте приготованими вкусняшка. Така турбота приїдається, а її відсутність починає наводити на різні думки. Спробуйте в гостях з легкістю загравати з неодруженим іншому. Не перестарайтеся, легкий флірт у вигляді фраз: «ти такий турботливий», «який ти смішний», «чому ти до цих пір один» насторожить і приверне увагу вашого чоловіка.

Як змусити чоловіка боятися втратити дружину

Потрібно знати кожній жінці, як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити, адже це поліпшить відносини між подружжям. Ревнивець буде тільки більше любити свою половинку, а такого ефекту можна досягти такими способами:

 1. Не контролюйте дорогої людини, не вимагайте докладних звітів про минулий день, нехай він сам розповість те, що вважає за потрібне.

 2. Розділяйте хобі. Не треба відмахуватися, коли чоловік розповідає про улюбленій машині, риболовлі і т. д. Якщо жінка послухає, то з нею нічого не стане, а коханому буде приємно.
 3. Не проводьте 24 години на добу разом. Відпочинок один від одного важливим для відносин.

Не показуйте ревнощі до чоловіка, адже так він подумає, що цікаво іншим жінкам. Не наполягайте на тому, щоб хлопець робив те, що не подобається, не намагайтеся «підігнути під себе». Все це вбиває его чоловіка і при будь-якій можливості він буде намагатися піти від тотального контролю дружини, а коли захоче піти і зовсім. Уважна в міру, розуміюча жінка – таку будь-буде ревнувати і боятися втратити.

Дізнайтеся способи, як повернути дружину в сім'ю.

Відео: як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!