Сурма для очей - як наносити

Макіяж східних жінок – це не тільки загадкові мотиви, але і користь для здоров'я красунь. Різні фарби підкреслюють красу очей і є не тільки засобом розпису обличчя, але ще й важливим елементом мистецтва. Макіяж для східних танців з використанням сурми робить очі виразнішими, а образ притягує погляди оточуючих.

Що таке сурма

У жінок Сходу було завжди кілька видів сурми для очей, щоб завдавати для різних випадків: для повсякденного використання, святкового макіяжу, в лікувальних цілях. Деякі види використовуються раз на тиждень для зняття втоми очей, їх очищення. Протипоказань для використання та терміну придатності у сурми для чоловіків і жінок немає. Невеликої кількості порошку вистачає надовго, а користі в ньому більше, ніж в косметичних засобах з магазинних полиць.

У чистому вигляді сурма для очей насиченого темного кольору, але існує ще й сірого відтінку, в склад корою входить усьма, що володіє ефектом стимуляції росту брів, вій. Коли матеріал наноситься на повіку, то виявляється легке пощипування, до якого поступово можна звикнути. Цей лікувальний ефект стимулює роботу слізного каналу: сльози виділяються і очі стають білими, додатково очищуються.

Якщо вас цікавлять лікувальні властивості в сукупності з декоративними, то краще скористатися традиційною чорною сурмою. Видобута з верхньої оболонки кам'яного вугілля, вона не щипає очі, не провокує сльозоточивість. Для макіяжу такий варіант кошти підійде ідеально, він додасть світлим яскравості, а темним очам виразності, насиченості кольору.

Як наносити сурму

Наноситься сурма для виразності очей на нижню повіку тонкою дерев'яною паличкою (можна затупленной зубочисткою). Для першого застосування паличка вимагає підготовки: до половини опускається в будь-яку рослинну олію на два дні. Потім інструмент протирається сухою серветкою і стає готовий до нанесення сурми. В баночку із засобом опускаємо паличку, стряхиваем, вимальовуємо повіку. Це свого роду суха підводка для очей. Щоб посилити красу брів, потрібно між волосками помалювати паличкою, потім розтушувати.

При бажанні намалювати яскраві, чіткі лінії, інструмент промийте кілька секунд під водою і потім працюйте з сурмою. Якщо ви відчуваєте легке поколювання, дивний запах відразу після малювання стрілок, то це нормально, явища зайвий раз підтверджують, що перед вами якісний продукт. Східний стиль передбачає нанесення засобу на верхню повіку, а європейський – на нижню, проводячи по самій крайній лінії слизової оболонки. Миється паличка тільки через рік після використання, відразу її мити не потрібно.

Ціна засоби для очей

Вартість сурми визначається типом засоби: сухий порошок або масляниста підводка, колір матеріалу. У середньому ціни коливаються від 40 до 1000 рублів за флакон. Порошок дуже економно використовується, тому вам його вистачить надовго. Придбати можна в багатьох інтернет-магазинах, косметичних центрах, торгових точках, які спеціалізуються на східній культурі.

Відео про лікувальною сурму

Сурма: найдавніша підводка для очей

Відгуки про східної косметиці

Катерина, 25 роківЛікувальна туш для вій з сурмою чудова. Придбала в магазині, що спеціалізується на східних традиціях і наношу пару раз в тиждень, волоски помітно зміцнилися. Довіряти потрібно тільки виробникам, які привозять натуральна сировина і готують косметику самостійно. Хочу купити ще й натуральну підводку, щоб використовувати у вечірньому макіяжі.
Ольга, 31 рікПривезла подружка з Марокко порошок сурми, але використовувати стала не відразу, руки не доходили. Магазинну підводку закинула, зараз користуюся виключно цим засобом. Красиві рівні лінії виходять супер. Рекомендую купити всім дівчатам, яким дорого здоров'я очей і важливий гарний макіяж.
Марія, 30 роківКупила на східній виставці індійську сурму і не шкодую, паличкою акуратно наношу на нижню повіку, як підводку. Раджу всім, хто хоче недороге і нешкідливу для зору косметичний засіб. У мене маленька баночка, але я і половини ще не витратила, дуже економно використовується.
Катріна, 19 роківПривезла з поїздки в Індію, везла швидше, як сувенір для себе. Спробувала завдати, все осипалося жахливо. Потім зайшла в інтернет, почитала, як правильно користуватися, зараз використовую, як підводку для верхнього століття і брів.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!