Як правильно крутити обруч: допомагає хулахуп прибрати живіт і боки

Зараз у тренді здоровий спосіб життя: правильне харчування і заняття спортом. Мода на догляд за собою в домашніх умовах знову набуває популярності, і разом з цим все більше красунь цікавляться тренажерами для схуднення будинку. Допомагає хулахуп прибрати живіт і боки, як крутити його правильно, щоб вийшло схуднути? Насправді все не так складно!

Що таке хулахуп

Ще років 30 тому хулахуп був головною фітнес-належністю разом з гантелями і диском здоров'я. З їх допомогою модниці тих часів прагнули підтримувати свою фігуру в тонусі. Сам обруч виглядає як коло. В основному він виготовлений з пластмаси або алюмінію. Хулахуп – це відмінний спортивний тренажер, який можна легко використовувати в домашніх умовах. Він зміцнює прес, робить силует стрункішим. Обруч допомагає прибрати живіт і боки, знизити масу тіла.

Хулахупи мають різну вагу, що дозволяє збільшити або зменшити навантаження. Займатися гімнастикою стало набагато ефективніше і простіше, адже є моделі, оснащені масажними елементами, важкі металеві, складні компактні варіанти. Широкий асортимент дозволяє зробити тренування ефективніше, змусити зайвий жир легше і активніше спалюватися.

Хулахуп для схуднення

Застосування цього гімнастичного аксесуара несе користь для здоров'я, спостерігається ряд позитивних змін:

 • поліпшується робота кишечника;
 • підтягується шкіра з-за масажного ефекту;
 • формується струнка талія;
 • зміцнюються задіяні м'язи;
 • хребет перебуває в постійному тонусі.

Окремо варто зауважити, що прекрасно працюють вправи з обручем для схуднення живота, тренування м'язів преса. Вплив на жирову тканину відбувається як зовні, так і зсередини. Тренування протягом 15-20 хвилин спалює багато калорій – як при 30-хвилинної пробіжки. Зовнішній вплив схоже на ефект від антицелюлітного масажу – виходить вплив на важкодоступний жир, шкірні покриви стають подтянутее.

Який краще

Якщо планується використовувати пристосування вперше, то кращим рішенням буде покупка легкого обруча з пластику, поки організм не звик до навантажень сильніше. Зручні розбірні моделі, які дають можливість обважнення або зменшення ваги, якщо це необхідно. Прогрес в техніці дав можливість вбудувати в деякі види обручів лічильник спалених калорій. Допомагає обруч прибрати живіт і боки? Так, але для цього слід проводити тренування на моделі з масажними кульками. Потрібно бути акуратніше, адже порушуючи техніку роботи, легко отримати садна і синці.

Як правильно крутити хулахуп

Техніка обертання проста, але для ефективної боротьби з надмірною вагою, слід пам'ятати кілька правил, як використовувати корисний інвентар:

 • Коли ноги стоять вузько, зростає кількість м'язів, що беруть участь в роботі.
 • Починайте з позиції ноги на рівні плечей, потроху зменшуючи відстань, це дозволить домогтися найкращих результатів у прагненні отримати струнку фігуру і красиву поставу.
 • Допомагає хулахуп прибрати живіт і боки? Так, але лише при правильному диханні. Вдих затримувати не можна, кисень повинен рівномірно циркулювати по організму.
 • Рухи повинні бути енергійними, руки зчеплені за головою, щоб не заважати правильній техніці виконання вправ.

Вправи

Для схуднення в області талії можна виконувати наступні дії:

 • Поставте ноги разом, підніміть руки в сторони. Крутите обруч з різною силою, періодично міняючи напрямок.
 • Обертайте його, міняючи місцями ноги, або ж ходите по кімнаті.

Вправи з обручем для схуднення живота виглядають так:

 • поставте ноги на рівні плечей, крутите хулахуп, піднімаючи його на талію, а потім опускаючи стегна;
 • крутіть обруч, поперемінно полуприседая і випростуючись.

Якщо питання про те, як прибрати живіт за допомогою обруча, враховуючи всі докладені зусилля, залишається актуальним, то можна робити допоміжні вправи. Наприклад, встати на коліна, хулахуп розташувати перед собою на відстані витягнутої руки. Потім сідаємо на ліве стегно і обводимо обруч вправо. Аналогічно робимо в ліву сторону. Це задіює м'язи з іншого ракурсу.

Скільки крутити обруч, щоб прибрати живіт

Допоможе хулахуп прибрати живіт і боки? Цілком, і це підтверджено результатами багатьох жінок. Час тренування безпосередньо залежить від мети, якої ви плануєте досягти. Мінімальне щоденне час тренування становить 15 хвилин, краще робити такий комплекс вранці і ввечері. Для запуску активного процесу зниження ваги варто тренуватися не менше 20 хвилин.

Протипоказання до застосування хулахуп:

 • проблеми зі спиною;
 • запалення внутрішніх органів;
 • постійні удари м'яких тканин.

Перестаратися теж не дозволяється. Максимум для інтенсивного застосування хулахуп становить 45 хвилин. Лікарі забороняють вправи з обручем вагітним та в перші місяці після пологів, а також попереджають, що застосування хулахуп протягом тривалого проміжку часу може сприяти опущення матки, а це загрожує серйозними ускладненнями.

Відео: можна прибрати живіт за допомогою обруча

Як обруч допомагає схуднути? Як прибрати живіт за допомогою хулахуп? 74 день Фітнес-марафон

Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!