Що можна їсти на дієті безшлаковою

Кожна людина в сучасному світі піддається впливу поганої екології. Інші негативні фактори – постійні стреси, неякісні продукти харчування з нітратами і химдобавками. Все це призводить до накопичення в організмі шлаків, негативно позначається на стані внутрішніх органів і шкіри. Прекрасним способом поліпшити самопочуття і оздоровитися стане спеціальний режим харчування. Що таке безшлакова дієта? Раціон, який сприяє виведенню всіх накопичених в організмі шкідливих речовин і дозволяє швидко скинути вагу.

Як дотримуватися дієти безшлаковою

Очищення безшлаковою дієтою відбувається в дуже короткий термін – всього 1 тиждень. А якщо вона призначена перед УЗД органів черевної порожнини або ректороманоскопией, то часу знадобиться ще менше. Важливо в цей період уникати активної фізичної та розумової діяльності. При такій дієті дозволяються тільки низькокалорійні продукти, тому можуть спостерігатися:

  • запаморочення;
  • слабкість;
  • нудота.
     

Харчуватися в період дієти потрібно 4-5 разів на день невеликими порціями. В один прийом їжі не варто змішувати різні за типом продукти, наприклад, фрукти і кефір. Ефективне очищення кишечника відбувається при моносыроедении, коли за раз з'їдається тільки сирий продукт одного виду. Невелика термічна обробка у вигляді варіння або приготування на пару все ж допускається. Інші правила:

  1. Пити потрібно багато звичайної негазованої води, трав'яних настоїв, чаїв, а також дозволених свіжовичавлених соків.
  2. При дієті повинні застосовуватися корисні натуральні продукти, вирощені власноруч, для повної впевненості в їх нешкідливості. Але жителям міста зробити це непросто, тому можна обійтися покупними овочами та фруктами.
  3. На час дієти не дозволені продукти: жирні, смажені, солоні, копчені.
  4. Кава, сигарети, алкоголь, газовані напої теж забороняються.

Що можна їсти

Назва передбачає застосування в їжу тільки продуктів, які відмінно виводять токсини і шлаки з організму. Овочі для дієти слід брати з низьким вмістом клітковини. Дозволяються молочні продукти з маленьким відсотком жирності, а білкові – повинні вживатися в невеликій кількості, бажано, із зеленню і овочами. Можна включити в раціон печена картопля без масла, макарони з борошна грубого помелу.

   

Список продуктів для чищення дієтою:

Овочі

Фрукти

Крупи

М'ясо

Молочні продукти

огірки

яблука

гречка

телятина

кефір

кабачки

груші

рис нешліфований

Риба нежирна

сир

капуста

банани

пшоно

курка

сири

морква

персики

сочевиця

індичка

 

буряк

ківі

вівсянка

  

ріпа

апельсин

   

дайкон

грейпфрут

   

редис

    

кукурудза

    

Меню дієти перед колоноскопією кишечника і УЗД черевної порожнини

Харчування перед колоноскопією і подібними процедурами виключає будь-який вид м'яса і свіжі фрукти з овочами. У день слід випивати води без газу близько 2 л, а вечеряти не пізніше 7 годин вечора. При підготовці до колоноскопії такої програми слід дотримуватися 3-4 дні. Перед УЗД черевної порожнини потрібні будуть тільки добу.

Чим очистити кишечник перед колоноскопією – докладний меню:

День 1

Сніданок: вівсяна каша, 1 чашка чаю каркаде.

Обід: овочевий суп на м'ясному бульйоні, 1 склянка води.

Вечеря: нежирний сир, 1 склянка води.

День 2

Сніданок: відварений рис, 1 склянка компоту з сухофруктів.

Обід: тушковані овочі, 1 склянка води.

Вечеря: 2 шматочки нежирного сиру, 1 склянка зеленого чаю.

День 3

Сніданок: гречана каша, 1 чашка зеленого чаю.

Обід: м'ясний бульйон, 1 склянка компоту з сухофруктів.

Вечеря: 1 склянка кефіру, 1 склянка води.

Відео про дієту для очищення кишечника

Очищення кишечника – процедура непроста, вимагає багато сил і терпіння. Дуже важливо, щоб меню під час дієти було не тільки корисним, а ще поживними і різноманітним. Від цього настрій завжди буде піднесеним, а самопочуття – прекрасним. Як очистити кишечник за допомогою простого, але неймовірно смачного напою, докладно розповідається в наступному відео.

Очищення кишечника і печінки : Видаліть кілограми токсинів з вашого тіла , всього за 1 тиждень !

Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!