Крем для обличчя: рейтинг кращих
Щоб зволожувати шкіру, позбуватися зморшок і виглядати привабливо в будь-якому віці, кожна жінка намагається підібрати ідеальний крем для особи. Такий, який не сушить, не стягує, не залишається жирною плівкою, добре вбирається – критерії вибору у кожного індивідуальні. Розглянемо, як підібрати крем, що підходить вам.
Види кремів для обличчя
Величезна кількість видів кремів для особи одночасно полегшує і ускладнює вибір, адже щоб зрозуміти, що підходить вам найкраще, потрібно перепробувати чимало варіантів. Існують денні і нічні засоби. За типом впливу – для сухої комбінованої, жирної шкіри, зволожуючі, матуючі, коригувальні, антивікові. Головне у виборі – це визначити свій тип шкіри і необхідний комплекс процедур з допомогою косметолога або самостійно, спостерігаючи за якістю і структурою пор.
Фірми
Більшість фірм кремів для обличчя відомі давно. Популярна в сегменті середньої вартості французька косметика l'oreal, Garnier. До більш доступним відносяться німецька фірма Nivea і російські марки Чистий перли, Чорна Перлина, Чиста Лінія, новий, розвивається бренд Либридерм. Більш дорогі засоби відносяться до групи лікувальної косметики, їх можна знайти в аптеках, спеціальних магазинах. Це Vichy, La Roche-Posay, Avene, Lierac – переважно французькі марки, які коштують дорожче, але позиціонують себе як виключно якісний продукт.
Склад
Розрізняють мінеральні, колагенові кошти, з гіалуронової, саліциловою кислотою, гліцерином, з натуральними рослинними компонентами, антиоксидантами, білою глиною, олією (оливковою, дерева ши, авокадо). Повний склад крему для обличчя завжди друкують на упаковці, потрібно читати і перевіряти, чи немає серед інгредієнтів речовин, які можуть викликати у вас алергію.
Живильний крем для особи
Ефективні результати, згідно з відгуками споживачів, має живильний крем для обличчя La Roche-Posay. Їх лінія Nutritic ідеально підходить для насичення, зволоження різних типів шкіри, може використовуватися в комплексі зі спеціальними місцевими засобами. Якщо у вас суха шкіра, добре підійде косметика з серії Toleriane.
Основні плюси:
- легка, ніжна текстура, швидко вбирається;
- надає швидкий ефект;
- невеликий витрата;
Мінуси:
- висока вартість.
Ціна: від 1300 до 1500 рублів за тюбик 40 мл. Наносити його потрібно зовсім небагато, тому такої кількості може вистачити на кілька місяців щоденного використання.
З більш дешевих засобів можна виділити російську органічну фірму Natura Siberica: нічний або денний живильний крем для жирної шкіри обличчя з антивіковим дією. У його складі натуральні екстракти аралії маньчжурської, календули, квіти волошки, ягоди морошки, які покращують тонус шкіри, запускають процеси регенерації і активно насичують клітини.
Плюси:
- органічний склад;
- прийнятна ціна;
- глибоке дію;
- приємний запах.
З мінусів присутні:
- можливість алергії на один з рослинних компонентів.
Ціна: 400-600 рублів за живильний крем. Обсяг – 50 мл
Зволожуючий
Зволожуючий крем для обличчя Vichy містить гіалуронову кислоту, підходить всім типам шкіри, включаючи чутливу і пересушений. Схвальні відгуки отримав завдяки своїй універсальності і хорошою поглинання. Відноситься до серії Aqualia Termal, містить термальну воду. Ціна засоби висока – 1100 – 1400 рублів за невеликий тюбик 40 мл.
Плюси крему:
- легко вбирається;
- освіжає і очищає шкіру;
- пом'якшує грубі ділянки;
- покращує колір обличчя.
Мінуси:
- людям з жирною шкірою потрібно застосовувати його потроху, в помірних кількостях.
Хорошим попитом користується зволожуюча лінія фірми Лореаль. Воно гарантує зволоження, догляд, формування і відродження захисного шару дерми. Підходить для жирної і нормальної шкіри, нормалізує процеси в клітинах, згідно інструкції найкраще застосовувати засіб вранці і ввечері. Відрізняється вигідною ціною – 200-300 рублів за баночку 50 мл
Плюси:
- регулює виділення сала, не висушуючи шкіру;
- підходить для різних вікових груп;
- покращує колір обличчя.
Мінуси:
- щільна текстура;
Суперувлажняющий
Суперувлажняющий крем для обличчя підійде для збезводненої, висушеної шкіри, після тривалого впливу сонця. Одним з лідерів у цій категорії є продукція французької фірми Yon-Ka, до складу якої входять натуральні ефірні масла, фітокомпоненти. Коштує ця лінійка дорого: 2800-3200 рублів, але згідно з відгуками клієнтів, результат виправдовує ціну.
Плюси Yon-Ka:
- приємний аромат кожного крему;
- пом'якшує, розгладжує шкіру;
- усуває лущення, зволожує.
Мінуси:
- маленький об'єм: 28 мл
Для інтенсивного зволоження також вибирають серію Urtekram з соком алое-віра і збиранням натуральних трав. Це скандинавська органічна косметика, яка заслужила довіру покупців своїм чесним складом, екологічним дизайном і високими стандартами якості. Ціна: 750-950 рублів.
Плюси:
- дія на протязі всього дня;
- глибокий вплив на сухі ділянки;
- м'яке очищення жирних зон;
Мінуси:
- не дуже поширене на ринку;
Після 30
Характеристики крему для особи після 30 років злегка відрізняються від засобів для більш молодої шкіри. Боротьба з першими ознаками зрілості, підтримання водного балансу, еластичності – ось основні завдання такої косметики. Вона допомагає зберегти шкіру свіжою та гладенькою як можна довше, надає їй сяючий, молодий вигляд. Користується популярністю омолоджуюча сироватка «Чорний Перли».
Які плюси є у «чорних Перлів»?
- глибоке зволоження;
- можна застосовувати разом з іншими засобами;
- впливає на повіки, лоб і інші проблемні зони;
- доступна ціна: 200-350 рублів.
Мінуси:
- може викликати алергію: потрібно перевірити реакцію на шкірі руки або століття.
- на щільній шкірі вбирається не дуже добре.
З професійної лікувальної косметики можна виділити лінію Початок молодості фірми Algologie. Це французька продукція, яка відрізняється великою кількістю мінералів, водною основою; він підтримує природний склад шкіри, насичує її вітамінами, відновлює стовбурові клітини. Вартість крему – 2800-3100 рублів.
Плюси лінійки:
- повертає пружність, еластичність;
- спеціально розроблений для віку 30+;
- не сушить, не залишає жирних слідів.
Мінуси:
- висока вартість;
- ефективний лише від 30 до 40 років.
Антивіковий
Косметика anti age вимагає особливої уваги – її постійно змінюють, тестують, використовують кращі інноваційні добавки. Якщо шкіра починає в'янути, її потрібно постійно зволожувати і підтягувати за допомогою натуральних засобів. Щоб антивіковий крем володів усіма потрібними властивостями – його потрібно пробувати особисто і підбирати з розумом. Високі позиції в рейтингу займає серія Mizon проти зморшок і в'ялості.
У чому її плюси?
- адекватна вартість (800 – 1700 рублів за різні моделі);
- може зволожувати, омолоджувати і розгладжувати шкіру;
- містить натуральні екстракти: морські мінерали, огірок, олії.
Мінуси:
- знайти можна не скрізь, швидше доведеться купити в інтернет-магазині;
- може не підійти для чутливої шкіри.
Лінія Лореаль Париж передовий – сприяє підтяжки, пружності, володіє ефектом ліфтингу. Нічним кремом для комбінованої шкіри обличчя можуть користуватися люди з різною шкірою, він підходить для проблемних зон обличчя, очей і шиї. Вартість нормальна – 500-800 рублів, замовити можна на офіційному сайті дистриб'ютора в каталозі доступні всі моделі лінії.
Плюси Лореаль анти-ейдж:
- нічний глибоке вплив;
- візуальна підтяжка млявих місць;
- підходить для комбінованої шкіри;
Мінуси:
- з глибокими зморшками не впорається;
- щільна текстура, краще використовувати тільки вночі.
Недорогі
Бюджетний крем для обличчя теж може бути хорошим. Адже шкірі потрібні тільки гарне зволоження, комплекс вітамінів і водний склад, а не дорогі екстракти і речовини. Очолюють рейтинги німецька продукція Нівеа і молода російська марка Либридерм. Вони заслужили довіру своїм постійним якістю і стабільним, помітним ефектом. Коротко про кожну з них:
Плюси засобів по догляду за обличчям Нівеа:
- Гарні для щоденного застосування в комплексі: бальзам для обличчя та крем для шкіри обличчя.
- Можуть добре зволожує суху шкіру.
- Гіпоалергенні, мають безпечний склад і приємний запах.
Їх мінуси:
- Недостатньо ефективні в боротьбі з віковими ознаками.
Що можна сказати про плюси продукції Либридерм?
- Доступна ціна, вітчизняний виробник.
- Вигідні обсяги.
- Великий вибір засобів для обличчя: відновлюють сироватки, супер зволожуючі маски і прості живильні креми.
З мінусів:
- Суперечливі відгуки, клінічно доведена ефективність.
Для зрілої шкіри
Серед кремів для зрілої шкіри хороші відгуки отримує корейська та японська косметика. Можна виділити фірму SANA: до складу входить колаген і гилауроновая кислота, олія макадамії, екстракт граната і ізофлавони соєвих бобів. Ціна крему Good Aging - від 1700 до 2200 рублів. Косметика не містить концентратів, ароматизаторів і барвників.
Плюси SANA Good Aging для шкіри:
- покращує колір і вигляд, блиск і білизну;
- зберігає вологу;
- перешкоджає появі нових зморшок;
- робить більш здоровою, матовою.
Мінуси:
- рідко зустрічається в магазинах, потрібно замовляти на сайті постачальника;
- висока ціна.
Хороший крем для зволоження обличчя з антивіковим дією - Jurassic Spa. Згідно з відгуками на порталі irecommend, воно тонізує і омолоджує шкіру, при цьому ціна дуже доступна – 500-700 рублів.
Плюси крему:
- оновлює колаген в клітинах;
- зручний формат упаковки;
- рідкісний і корисний інгредієнт – екстракт muira-пуама;
- посилює мікроциркуляцію шкіри зсередини.
Мінуси: магазинів, де можна замовити це засіб не так вже багато, кількість кожної серії лімітовано.
Натуральні
З появою нових брендів, популярність натуральних кремів для обличчя дуже зросла. Такі фактори, як детальний склад, розклад еко-упаковка, відсутність тестування на тваринах дуже впливають на просування бренду в рейтингу натуральної косметики. Відомі в різних цінових категоріях фірми Institut Esthederm і Fitoкосметик.
Плюси Institut Esthederm:
- Професійна французька косметика, добре зарекомендувала себе на ринку.
- Широкий вибір засобів, різних за типом впливу.
- Глибоке лікувальну дію.
Мінуси: Ціна недешева: 1500 – 10 000 рублів за різні види кремів.
Детальніше про Fitoкосметик:
- бюджетний варіант натурального крему (180 – 300 рублів);
- широкий асортимент;
- легка, не щільна текстура.
- добре зволожує;
- для проблемної шкіри не дуже ефективний;
Омолоджуючий
Крему для обличчя, омолоджуючі допомагають зберігати шкіру ніжною і м'якою довгі роки, він відновлює її зсередини і затримує процеси старіння. Варіантів такої косметики зараз дуже багато, вибір залежить від ваших уподобань і типу шкіри. Деякі креми підходять як для особи, так і для рук. Популярні омолоджуючі серії:
- Грецька фірма Sostar
Ціна – 400-600 рублів.
Плюси: містить колаген, ретинол, підтягує шкіру, має гарний розумний і пом'якшувальну дію.
Мінуси: маловідомий бренд, має трохи рекомендацій.
- Натуральні недорогі креми Домашній доктор
Ціна – близько 100 рублів.
Плюси: активний компонент – женьшень, дозволяє зберігати пружність і еластичність шкіри. Усуває стеж зморшок, втоми.
Мінуси: вплив недовгий, короткочасне.
Після 50
Підбирати крем для обличчя після 50 років може бути важко, так як шкіра в цьому віці переносить вплив косметики по-різному. Добре підходять заспокійливі розгладжують маски, нічні креми і цілющі сироватки. Ціни дуже різні: від 50 рублів на вітчизняні креми до 10 000 на професійну косметику. Найпопулярніші в різних категоріях:
- Renophase
Ціна – 4000 – 6500 рублів
Плюси: перевірене в клініках вплив, ефективний склад, м'яка, легка структура, хороша поглощаемость. Глибоко впливає на клітини і відновлює їх енергію.
Мінуси: дорого, доступно не у всіх аптеках.
- Чорний перли Біо-програма
Ціна – 200-300 рублів.
Плюси: добре зволожує, підходить для різних типів шкіри. Вечірнього, денного застосування.
Мінуси: чутливої, пошкодженій шкірі не підходить.
Як вибрати крем для особи
Всі засоби добре себе рекламують, тому з'ясувати, де правда, можна тільки спробувавши його на собі. Завжди треба просити нанести засіб на шкіру і відчути його щільність, структуру, запах – за цими критеріями можна визначити, чи підходить вона вам. Кращі креми для обличчя – які зберігають вашу красу, а не коштують дорожче або красиво упаковані, тому до вибору потрібно підходити уважно:
- Звертайте увагу на дату виготовлення і термін придатності.
- Для активного і помітного результату використовуйте лікувальну косметику: Віші, Авен, Биодерм. Вона коштує дорожче, але діє набагато ефективніше.
- Для пом'якшення шкіри взимку добре підходять дешеві дитячі креми з ромашкою, календулою, іншими травами.
- Для проблемної шкіри з частими висипаннями підійде крем з йодом, саліцилової кислотою.
Відео
Як правильно вибрати крем для особи. Практичні поради лікаря.
Відгуки
Ольга, 32 рокиКупила недавно якийсь то італійський, то швейцарський крем, коштував купу грошей, в результаті за 2 тижні щоденного користування 0 ефекту. Часто я помічаю результат до цього терміну. Ніяк не можу підібрати нормальну косметику для своєї комбі шкіри, все те дуже жирнит, сушить. Вирішила купити в інтернет-магазині Гарньєр, буду пробувати і описувати.
Ксенія, 25 роківУ мене шкіра дуже чутлива реагує на синтетику і шкідливу побутову хімію, не можу навіть пральним порошком користуватися. Побачила на фото засіб Ля рош-посэй для особливо чутливих, як-то мені упаковка вселила довіру, коштує відносно недорого. У підсумку я задоволена, це правда класна лінія, дуже допомагає.
Рита, 21 рікДомашній доктор, серйозно. Ще б рецепти бабусі Гафії згадали. Ні, народний продукт заслуговує уваги, але саме із-за цієї доступності та пропагандистської реклами все і потім обурюються, що «крем не допомагає». Французька косметика – найкраща, завжди. До того ж є бюджетні варіанти.Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!