Малиновий чай Чанг Шу: як приймати для схуднення

Напої з трав дуже корисні для організму і володіють величезною кількістю позитивних властивостей. Є серед них тибетський чай Чанг Шу. Судячи з відгуків, цей напій – джерело краси, молодості та здоров'я, який, крім усього, допомагає схуднути. Читайте, яким дією він має, як заварюється і вживається.

Властивості чаю пурпурного Чанг Шу

Цілющий напій готують з високогірного рослини, що виростає в Непалі і Тибеті. Квітки для заварки збирають двічі за рік руками, а листя не використовують. Колір напою пурпуровий, з легким відтінком блакиті. Всі хороші властивості чаю Чанг Шу важко навіть перерахувати, настільки великий їх перелік. Негативні відгуки лікарів щодо нього відсутні. Чим корисне вживання чаю пурпурного:

  • уповільнює процес старіння;
  • впливає на стан шкіри, робить її пружною, тонізує;
  • Чанг Шу заспокоює і розслабляє;
  • розгладжуються зморшки, надає омолоджуючу дію;
  • сприяє нормалізації функціонування системи травлення;
  • малиновий чай корисний для волосся, він зміцнює їх, перешкоджає появі сивини;
  • зміцнює судини, робить їх еластичнішими;
  • покращує зір;
  • зміцнює нігті;
  • благотворно впливає на серце;
  • знижує ризик проблем з частини гінекології;
  • надає жиросжигающие ефект, прискорює обмін речовин;
  • знижує тиск;
  • надає позитивний вплив на репродуктивну систему;
  • для профілактики інсульту, інфаркту.

Більшість жінок приймають пурпурний чай для того, щоб знизити вагу, попутно насолоджуючись іншими сприятливими ефектами. У ньому містяться компоненти, що сприяють правильному засвоєнню речовин, що надходять в організм з їжі. Найкращого результату вдасться досягти, збалансувавши свій раціон і займаючись спортом. Компоненти напою виводять зайву рідину, роблять шкіру пружною, тому після того, як зайві кілограми підуть, вона не валиться.

Склад чаю Чанг Шу

У тибетському напої величезну кількість біологічно активних речовин і амінокислот. До складу чаю пурпурного Чанг Шу входять:

  1. Біофлавоноїд. Зміцнює стінки судин, усуває накопичення холестерину.
  2. Допамін. Компонент, що допомагає мозковим клітинам передавати сигнали. Покращує настрій, зміцнює пам'ять. Сприяє швидкому насиченню.
  3. Вітаміни. Зміцнюють імунітет.
  4. Синефрин. Спалює жир, як внутрішній, так і підшкірний.
  5. Катехіни. Антиоксиданти, що сприяють схудненню. Благотворно впливають на судини, регулюють кількість глюкози в крові. Розщеплюють жирові накопичення.
  6. Сполуки хрому. Пригнічують апетит, зміцнюють м'язи, нервову систему. Допомагають в боротьбі з депресією.
  7. Метилксантини. Володіє жиросжигающие дією.
  8. Тіамін. Амінокислота, яка розкриває резерви організму. Незамінна для людей, які переживають стрес. Тонізує.
  9. Лютеины. Корисні для зору.
  10. Таніни. Позитивно впливають на шлунково-кишковий тракт, перешкоджають гастритів, виразок.
  11. Кофеїн. Тонізує організм, робить його витривалішим, спалює жир.

Як заварювати пурпурний чай Чанг Шу

Робити напій треба порційно. Заварювати чай Чанг Шу рекомендується за такою інструкцією:

  1. У чашку покладіть 4-7 квіток рослини.
  2. Залийте 200-250 мл гарячої води. Окріп використовувати категорично заборонено, він уб'є корисні властивості.
  3. Наполягайте пурпурний чай 10 хвилин. Він придбає синій відтінок.
  4. Чанг Шу дуже ароматний. В пурпурний чай можна додавати мед, лимон.
  5. Приймати слід всю чашку повністю за один раз.

Як пити пурпурний чай для схуднення

Приймати напій обов'язково слід курсами. Чай для схуднення Чанг Шу потрібно пити по три склянки на добу в перший тиждень. Далі слід семиденний перерву, потім вживання поновлюється. Лікувальний синій чай для схуднення анчан не рекомендується приймати більше трьох місяців. Не робіть напій занадто міцним, дотримуйтеся дозування. Крім того, не варто поєднувати його з іншими чаєм для схуднення. Накопичувальний ефект може негативно позначитися на здоров'ї.

Протипоказання чаю пурпурного Чанг Шу

Не існує продуктів, однаково дозволених всім людям. Протипоказання чаю Чанг Шу:

  • алергія;
  • вагітність;
  • індивідуальна непереносимість компонентів;
  • дитячий вік;
  • годування груддю;
  • гіпотонія (знижений тиск).

Ціна на пурпуровий чай Чанг Шу

Цілющий продукт можна замовити в інтернеті або купити в звичайній аптеці. У продажу є упаковки різного обсягу. Виходячи з ваги ціна на пурпуровий чай коливається в межах 650-1200 рублів за упаковку. Будьте уважні, вибираючи постачальника. Недобросовісні продавці можуть взяти у вас гроші за підробку, вживання якої не тільки не принесе користі організму, але і може бути небезпечно.

Відео: тибетський чай Чанг Шу

☕►Пурпурний чай "Чанг Шу" | Синій чай | Анчан - Корисні властивості

Відгуки

Катерина, 28 роківЗайві кілограми, набрані під час вагітності, після пологів нікуди не поділися, і виправити ситуацію я вирішила відразу, як тільки перестала годувати. Подружка порадила мені замовити синій чай Чанг Шу. Я не дуже вірила, що він дасть якийсь результат, але вирішила спробувати. За три місяці скинула 9 кг. Для мене це просто божевільний результат.
Христина, 34 рокиПеред кожним влітку я намагаюся привести себе в порядок. Раніше мені не вдавалося здійснити задумане. Останні три роки ще з зими я починаю пити чай Чанг Шу. Результат дивовижний і ціна прийнятна. Я не худну, але і значно доброю. Волосся починають блищати, шкіра просто сяє. Дрібні зморшки на обличчі розгладжуються і висипання зникають.
Вероніка, 22 рокиРаніше я худла, виснажуючи себе дієтами, але коли чергова з них закінчилася непритомністю, я вирішила, що пора припинити. У пошуках альтернативи вибір припав на пурпуровий трав'яний напій Чанг Шу. Радості моїй не було меж, коли я помітила, як він працює. Худнути я почала практично з перших днів вживання чаю пурпурного, і дуже швидко.
Маргарита, 31 рікРаніше у мене не було проблем із зайвою вагою, але потім стався якийсь гормональний збій і я стала одужувати. Спочатку було не помітно, а потім всі речі стали малі. Я зрозуміла, що треба вжити заходів, і замовила чай Чанг Шу в інтернеті. Заварювала за сім квіток тричі на день. Вже через тиждень вага знизився. Через місяць прийому я знову стала стрункою.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!