Як викликати блювоту

Блювотний рефлекс є одним з небагатьох, які людина може контролювати. Це не відноситься до інтоксикації та іншим видам отруєнь, але бувають випадки, коли блювотний рефлекс просто необхідно спровокувати. Наприклад, це важливо зробити при необхідності очищення шлунка або при будь-яких кишкових хворобах. Про те, як правильно викликати блювотний рефлекс і зробити, щоб при потребі знудило, ви зможете дізнатися в цій статті.

Як спровокувати блювоту після їжі

Способів, як викликати нудоту існує кілька – всі вони наведені нижче. Відразу ж варто сказати, що при будь-якому з цих методів бажано випити багато води, що дозволить здійснити більш повне очищення шлунка. Великий об'єм води в животі дозволить не тільки багато в чому полегшити весь процес в цілому, але і допоможе відчути відчуття переповненості шлунка. А це є важливим стимулюючим фактором.

 1. Першим і найбільш ефективним терміновим методом є звичайні пальці. Всім відомий цей спосіб, коли просто засунувши два пальці в рот, легко викликати нудоту. Механізм методу: спровокувати подразнення кореня язика, що стане причиною появи спазмів у животі. Замість пальців використовуйте ручку столової ложки або довге волосся – це всі типи подразників, які допоможуть викликати нудоту.
 2. Якщо ви не знаєте, як зробити щоб знудило, то можете скористатися ще одним способом. Уявіть, що на обід ви з'їли щось дуже гидке й гидке. Тут все залежить від вашої фантазії, оскільки представляти подібні гидоти слід з повними подробицями, інакше ефекту не буде. Знову ж таки в даному випадку ви дійдете до «фінішу» набагато швидше, якщо одночасно скористаєтеся не тільки думками, але і пальцями. Бажано, щоб спина була прямою, але при появі перших ознак нудоти голову краще опустити.
 3. Як зробити щоб вирвало відразу після їжі? Зробіть так, щоб закрутилася голова. Для підіть на гойдалки і як слід раскачайтесь. Якщо дитячого майданчика поблизу немає або ви не хочете, щоб малюки спостерігали за вашими діями, то просто покружляйте по кімнаті. При цьому кружляєте не тільки тіло, але і мотайте головою в різні боки, одночасно нахиляючись. Важливо Все це робити дуже швидко.

Які таблетки викликають блювоту

Якщо ви вирішили скористатися таблетками, то є кілька варіантів для вас:

 1. Першим і найбільш ефективним у цій групі є апоморфін, леводопа або ріжки в таблетках. Такі препарати викликають блювоту часто використовуються для лікування хвороби Паркінсона. Вони протипоказані при вагітності, але деякі жінки використовують їх при схудненні, що в корені невірно. Виклик нудоти в цьому разі відбувається в результаті стимуляції центральних хеморецепторной механізмів.
 2. Ще одне блювотний засіб – морфін у таблетках, похідні опіоїдні препарати. В цілому дане ліки характеризується як заспокійливе, воно призначене для придушення фізичного болю або болю психогенного характеру. Однак воно може використовуватися тими, хто не знає, як викликати блювоту. Недоліком препарату є те, що організм пристосовується до нього вже через кілька застосувань. З часом він перестає допомагати.
 3. Флуоксетин або пароксетин. Це антидепресанти, і з покладеними на них функціями вони відмінно справляються. Але іноді вони використовуються і для виклику нудоти. Не можна сказати, що цей метод є правильним, оскільки він актуальний, якщо в кишечнику і головному мозку спостерігається підвищена активність серотонінових рецепторів 5-НТ.
 4. Такі серцеві глікозиди, як дигоксин та інші, можуть викликати нудоту і неприємні відчуття в шлунку. Необхідно врахувати, що вони призначені для зниження тиску, тому людям зі зниженим тиском їх вкрай не рекомендується використовувати.

Народні засоби викликають блювотний рефлекс

Як правильно викликати нудоту народними способами? Використовуйте воду з содою. Викликання нудоти таким способом часто використовується, якщо природні інстинкти (як, наприклад, викликання блювання після їжі
у алкоголіка) не працюють. Застосовують його для схуднення, зниження маси хворі булімією. Застосуємо спосіб і просто для очищення шлунка. Такий процес очищення повинен проходити три дні, повторюватися після обіду і полуденка, орієнтовно в 12 і 16 годин. В останній день для очищення використовуйте просто воду. Порядок дій:

 • у двох літрах води розчинити дві чайні ложки соди;
 • воду пити великими ковтками;
 • спина повинна бути прямою;
 • бажано, щоб вода протрималася у шлунку не менше трьох хвилин.

Як правильно викликати блювоту за допомогою води? Треба закип'ятити близько трьох літрів і випити весь її обсяг не поспішаючи. В залежності від об'єму шлунку кількість води може бути трохи меншим, але не менше 2.5 л. П'ють воду до того моменту, поки не з'явиться відчуття переповненого живота або блювотний рефлекс. Станьте над унітазом і засуньте два пальці правої руки в рот, а долоню лівої руки почніть погладжувати живіт. Таку процедуру потрібно виконувати до того моменту, поки не вийде вся випита вода.

Деякі інші рецепти:

 1. Якщо ви не знаєте, чим можна викликати блювоту за допомогою трав, то використовуйте корінь лепехи. Траву необхідно настояти, при цьому доведеться випити не менше чотирьох склянок (близько 1 л) отриманої настойки. Щоб викликати блювоту, треба помасажувати мову. Такий спосіб очищення особливо актуальний при інфекційних захворюваннях шлунка і кишечника.
 2. Використовуйте гарячий чай, тільки замість цукру у нього покладіть сіль. Сильно солоний чай робити не обов'язково, бажано, щоб він був у міру солоним. Ви повинні змогти випити хоча б один літр готової настоянки. На смак засіб не дуже приємне, але ефективне.
 3. Без проблем легко викликати блювоту при необхідності очищення шлунка допоможе марганцівка. Кілька крупинок перманганату калію розведіть невеликою кількістю води, щоб хімічний елемент повністю розчинився. Потім потрібно долити води в цілому до 2 л розчину. Марганцівка залишається одним з найдієвіших способів виклику блювоти і очищення організму від токсинів.

Можна викликати блювоту при вагітності

При вагітності у жінок часто проявляється блювання і нудота. Іноді майбутню маму може просто нудити, а от викликати блювоту не виходить. Є один спосіб, який актуально використовувати в цьому разі. Забудьте про всіх таблетках, травах і навіть марганцівки. У випадку з вагітністю потрібно думати про те, як себе буде почувати майбутня дитина. Наведені вище способи йому точно нічого доброго не принесуть. Випийте близько літра води зараз, після чого нахиліть голову над унітазом і двома пальцями натисніть на корінь язика.

Відео: як очистити шлунок від їжі в домашніх умовах

Всі наявні методи очищення шлунку і кишечника, описані вище та багато інших, мають свої особливості. Пам'ятайте про те, що часто використовувати таблетки та інші хімічні препарати не варто, оскільки це може відбитися на роботі організму в цілому. Те ж саме стосується і народних методів. Не вважайте, що від частого вживання трав нічого поганого не буде.

Щоб уникнути побічних дій і обійтися без регулярного вживання одних і тих же настоянок, подивіться відео нижче. Підказки з ролика допоможуть звільнитися від зайвої або неякісної їжі безпечно. Будь-які однакові методи з часом призводять до небажаних результатів. У відео нижче наведені основні рекомендації по очищенню шлунка від їжі в звичайних умовах.

Як викликати блювоту

Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!