Лазерне кодування від алкоголізму - свідчення, проведення процедури, ефективність і терміни

Пристрасть до алкоголю сучасна медицина називає захворюванням. Раз це хвороба, то повинні бути методи позбавлення від недуги. В даний час одним з найбільш прогресивних і ефективних способів лікування фахівці називають кодування лазером. Процедура дозволяє назавжди позбутися від шкідливої звички. Лазерне кодування від алкоголізму, ціна на яке прийнятна, має позитивні відгуки, оскільки процедура заснована на використанні керованого комп'ютерною програмою лазера для впливу на людський мозок і повністю безпечна.

Що таке лазерне кодування від алкоголізму

Магнітно-лазерна кодування передбачає використання електромагнітного випромінювання низької інтенсивності, що знаходиться в оптичній області спектру. Вплив магнітним і лазерним випромінюванням на точно визначені ділянки тіла має схожий ефект, а разом вони виробляють подвійний посилений результат. Принцип дії процедури полягає в тому, що під час проведення сеансу лазер впливає на біологічно активні місця організму, що призводить до посилення його захисних властивостей.

Випромінювання характеризується глибоким проникненням у тканини, при цьому воно не завдає болю. Вплив лазером допоможе позбутися алергічних та запальних процесів на шкірі, зменшує хворобливі відчуття і набряклість. У деяких випадках лазерна кодування застосовується разом з іншими методами комплексної терапії. Тоді прийнято говорити про подвійне кодування, тобто використання опромінення та інших способів усунення шкідливої звички, які допомагають один одному і процесу кодування, таких як психокорекція або застосування медичних препаратів.

Свідчення

Кодування лазером застосовується при хронічному алкоголізмі, як профілактична міра для недопущення запоїв і рецидивів. Часто лазерне кодування віддають перевагу ті, хто хоче позбутися від шкідливої звички і при цьому не здатний впоратися з нею самостійно, має протипоказання на медикаментозні способи кодування, упередження проти психокорекції або високу опірність гіпнозу.

Переваги і недоліки

У список плюсів можна внести:

 • Відсутність болю під час кодування.
 • Низька вартість.
 • Можливість проведення процедури в будь-який час, незалежно від того, на якій стадії алкоголізму перебуває пацієнт.

Ефективність впливу лазерного кодування нерідко ставиться під сумнів. Противники чи критики методу вказують на наступне:

 • Недостатня вивченість того, як лазер впливає на головний мозок, недоведеність безпеці процедури.
 • Наявність протипоказань при таких захворюваннях, як діабет, психічні розлади, онкологія, інфекційні хвороби, вроджені патології, туберкульоз.

Оскільки алкогольна залежність має фізіологічні та психологічні причини, лазер може позитивно позначатися на стані головного мозку, але ніяк не вирішує соціальних проблем. Алкогольна залежність вимагає індивідуального підходу. Перед використанням лазерного методу кодування слід проконсультуватися у фахівців, відвідати нарколога і психіатра, які оглянуть пацієнта, допоможуть сформувати план лікування.

Як проходить кодування від алкоголю лазером

Спочатку нарколог повинен дати схвалення для проведення лазерного кодування. Далі відбувається налаштування обладнання. За допомогою комп'ютерних технологій налаштовуються потужність, частота і тривалість опромінення, яке проводиться точно сфокусованим світловим променем. Під час проведення процедури пацієнт знаходиться в зручному кріслі, а лікар направляє промінь лазера на біологічно активні точки, співвідносні з центрами головного мозку, що відповідають за органи почуттів. Схожим чином впливають точковий масаж і акупунктура.

Етапи

Лазерна кодування здійснюється в кілька етапів. При застосуванні лазерів пацієнт повинен бути абсолютно чистим від алкоголю. Перед тим, як проводити процедуру з використанням лазера, людину слід вивести із запою, тому кодування стає комплексною процедурою, що включає наступні етапи:

 1. Виведення з запою в стаціонарних умовах з використанням крапельниць і спеціальних медичних препаратів для очищення крові.
 2. Дослідження організму пацієнта на предмет виявлення протипоказань. Визначення комп'ютерною програмою оптимальних для пацієнта потужності і частоти лазера.
 3. Процедура проводиться згідно з індивідуальною схемою, без болючих відчуттів і займає близько 20 хвилин. Курс лікування складається приблизно з 10 повторів процедури. Протягом 12 годин після неї рекомендується перебувати під наглядом лікаря.


Наслідки лазерної терапії

Не слід думати, що навіть така сучасна методика, як лазерне кодування, є панацеєю в боротьбі з цією недугою. Ефект від процедури не безкінечний у часі. Термін кодування і ефективність лікування залежить від багатьох факторів. Слід знати і про можливі наслідки. Як і при будь-якому іншому методі кодування, після використання лазера можливі негативні ефекти, які поділяють на дві групи:

 1. Зміни в поведінці і психіці.
 2. Фізіологічні зміни.


У першій групі:

 • Безпричинні зміни в настрої.
 • Демонстрація людиною його найменш приємних особливостей поведінки.
 • Безпричинна агресія.
 • Різко негативна реакція на вживання алкоголю іншими людьми.


В деяких випадках зміни в психіці можуть носити й інший характер, як то:

 • Загальна млявість.
 • Податливість і втрата ініціативи.


До другої групи порушень належать

 • Значне збільшення споживаної їжі.
 • Слабкість.
 • Депресивний стан.
 • Порушення сну.
 • Тривожне або схвильоване стан.
 • Зменшення інтересу до інтимної близькості аж до тимчасової імпотенції у чоловіків.


Сама процедура лазерного кодування може викликати такі побічні ефекти, як:
 • Сухість та неприємний присмак у роті.
 • Збільшення або зменшення артеріального тиску.
 • Зміна частоти серцебиття.
 • Сонний стан.
 • Запаморочення.

Ціна лазерного кодування від алкоголізму

Вартість лікування лазерними променями хворих, які страждають від алкогольної залежності, залежить від ступеня захворювання, стану здоров'я пацієнта, реабілітаційного періоду і типу наркологічної клініки медичного центру. У звичайний наркодиспансерах ціна буде коливатися від 10 000 до 20 000 рублів. У приватних клініках вартість процедури може доходити до 25 000. Варто враховувати і ціни на додаткові послуги, такі як прийом нарколога та психолога, здача аналізів, реабілітація пацієнта.

Найменування

Ціна, руб.

Процедура кодування

10000-25000

Прийом нарколога

700

Відгуки

Марія, 45 роківЗараз стало популярним лікування алкоголізму лазером, я багато читала відгуків про цю процедуру, де використовуються комп'ютерні технології. Мій чоловік вживає алкогольні напої вже 10 років. Ми ходили на сеанси гіпнозу, лікувалися препаратами. Нічого не допомагало. Зараз сходили на одну процедуру, покладаю великі надії на ці сеанси.
Світла, 50 роківМоєму братові допомогло лазерне лікування алкоголізму, він уже 5 років не випиває. Хоча раніше для нашої сім'ї Міша був серйозною проблемою, пив пиво кожен день після роботи. Хочу відзначити серед переваг, що ціна на процедуру доступна для громадян із середнім доходом, тому вилікуватися від тяги до алкоголю може кожен, було б бажання.
Аріна, 31 рікЛазерна кодування від алкоголізму – незвичайна процедура, вона творить чудеса, хоча начебто нічого екстраординарного не робиться. Просто відбувається вплив лазером, що безпечно. Я не стикалася з проблемою алкогольної залежності, але чоловік моєї подруги так вилікувався, тримається вже довго, 2 або 3 роки, не випиває навіть на вечірках.

Відео

Лазерне кодування від алкоголізму

Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!