Визарсин Ку-Таб в таблетках

Препарат створений для лікування еректильної дисфункції у чоловіків. Визарсин Ку-Таб сприяє припливу крові до судин статевого члена, не викликаючи стрибків артеріального тиску та інших синдромів, що виникають під час прийому ліків, що підвищують потенцію. Ознайомтесь із інструкцією по застосуванню цього медикаментозного засобу.

Що таке Визарсин

Препарат призначений для усунення сексуальної дисфункції у чоловіків. Ліки вважається цілком безпечним, його дозволяється застосовувати самостійно за умови відсутності явних протипоказань. Діюча речовина препарату забезпечує повноцінну ерекцію за рахунок стимуляції кровонаповнення чоловічого статевого органу. Визарсин Ку-Таб повертає втрачену сексуальну активність, проявляє профілактичний ефект щодо проблем інтимного плану.

Склад і форма випуску

Препарат випускається в вкритих оболонкою таблеток дозуванням 25, 50 і 100 мг. що Диспергуються в ротовій порожнині пігулки мають білий колір, двовипуклу поверхню і круглу форму. Діючою речовиною лікарського засобу виступає силденафіл. Препарат Визарсин включає допоміжні компоненти: гипролоз, перцеву м'яту, аспартам та інші складові. Докладний опис:

Компонент

Зміст речовини в 1 таб. (мг)

Дозуванням 25 мг

Дозуванням 50 мг

Дозуванням 100 мг

Силденафіл

25

50

100

Гипролоза

1,50

3

6

Аспартам

0,375

0,75

1,50

Манітол

40,5

81

162

Кросповідон тип А

10

20

40

Магнію стеарат

2

4

8

М'ятний ароматизатор

0,25

0,50

1

Силікат кальцію FM1000

20

40

80

Ароматизатор м'яти перцевої

0,25

0,50

1

Неогесперидиндигидрохалкон

0,125

0,25

0,50

Фармакологічна дія

Механізм дії препарату при лікуванні сексуальної дисфункції у чоловіків досягається шляхом впливу на запалі і кавернозні тіла статевого члена. Активна речовина ліки (силденафіл) викликає їх розслаблення, посилює вплив оксиду азоту на тканини. Визарсин не чинить прямого впливу на розвиток ерекції. Його дія – результат активації опосередкованих механізмів. До того ж, інструкція повідомляє, що силденафіл є ефективним без сексуальної стимуляції.

Після 60 хвилин після розсмоктування таблетки Визарсина діюча речовина досягає максимальної концентрації в крові. Сиденафил метаболізується в більшій мірі клітинами печінки. Загальний кліренс активного компонента становить 41 л/год, а кінцевий T1/2 — 3-5 ч. Екскреція речовини у формі продуктів розпаду виробляється переважно кишечником – близько 80% дози, та в меншій кількості нирками – близько 13% дози.

Показання до застосування

Відповідно до інструкції щодо застосування, препарат рекомендується приймати з метою корекції сексуальної дисфункції, яка характеризується нездатністю чоловіків до збереження або досягнення ерекції статевого члена, необхідну для нормального статевого акту. При цьому наголошується, що для прояву терапевтичного ефекту лікарської речовини в обов'язковому порядку потрібне сексуальне збудження.

Інструкція по застосуванню Визарсина

Препарат приймається натщесерце: ефективність силденафілу в цьому випадку підвищується. Таблетку в оболонці слід покласти на язик і потримати в роті кілька секунд, після чого запити рідиною. Добова доза препарату становить 50 мг. При необхідності її можна збільшити вдвічі. Приймати ліки рекомендується за годину до статевого акту. Корекція дозування для пацієнтів літнього віку не потрібна, тоді як особам з розладами функції печінки, нирок призначають 25 мг силденафілу за день.

Особливі вказівки

Перед прийомом препарату слід ретельно вивчити інструкцію по його застосуванню. Важливо звернути пильну увагу на ряд особливих вказівок. Інструкція повідомляє, що силденафіл слід з обережністю приймати пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями, оскільки речовина сприяє загострення недуг. Крім того, таблетки краще не вживати після жирної їжі. В плані швидкодії прийом натщесерце переважніший.

З обережністю Визарсин застосовується при анатомічних дефектах статевого члена, наприклад, кавернозного фіброзу, ангуляції, а також у разі високої ймовірності розвитку припиазма (болючої ерекції, не пов'язана з сексуальним збудженням). Поряд з цим консультації фахівця потребує питання вживання ліків особами з набутої або вродженої лактозною недостатністю.

Визарсин для жінок

Препарат створений для чоловіків і не може застосовуватися для підвищення лібідо у жінок. Справа в тому, що фармакологічна дія лікарського засобу засноване на механізмі сексуального збудження, притаманного лише представникам сильної статі. З цієї причини використання таблеток жінками не обґрунтовано.

Лікарська взаємодія

При одночасному прийомі з інгібіторами ізоферменту СУРЗА4 (Еритроміцин, Кетоконазол) початкова доза препарату не повинна перевищувати 25 мг. Ігнорування цієї рекомендації загрожує серйозними наслідками для пацієнтів з недостатньою функцією нирок, печінки. Інструкція забороняє комбінувати розглянутий препарат з Ритонавіром. Ітраконазол і Кетоконазол надають виражений вплив на фармакокінетику силденафілу. При спільному прийомі Визарсина з нітратами підвищується ймовірність настання негативних наслідків їх взаємодії.

Визарсин з алкоголем

Інструкція по застосуванню повідомляє, що при поєднанні етанолу з силденафілом не спостерігається зростання гіпотензивних властивостей першого. При цьому лікарі не рекомендують запивати таблетки для потенції спиртним, хоча абсолютної заборони на прийом алкоголю під час терапії Визарсином немає. Тим не менш, на час лікування сексуальної дисфункції краще відмовитися від вживання міцних напоїв.

Побічні дії

Судячи з відгуків чоловіків, переносимість препарату в цілому хороша. Прийом таблеток рідко викликає серйозні побічні ефекти. Інструкція повідомляє, що ліки для ерекції здатне викликати негативні явища з боку різних органів і систем. Так, можлива поява відчуття припливу до особи, тахікардії, сухості у роті. З боку органів зору нерідко виникає хроматопсия, порушення кровообігу сітківки ока. Поряд з цим прийом Визарсина загрожує такими побічними ефектами:

 • нудотою;
 • блюванням;
 • диспепсичними розладами;
 • головним болем;
 • міалгією;
 • сонливістю;
 • носовими кровотечами;
 • нападом стенокардії;
 • алергічними реакціями.

Протипоказання Визарсина

Перед застосуванням таблеток слід повністю переконатися у відсутності обмежень до їх прийому. Будь-яка патологія печінки, що супроводжується її вираженою функціональною недостатністю є абсолютним протипоказанням для застосування Визарсина. Зважаючи на те, що силденафіл посилює дію гіпотензивних препаратів, його заборонено використовувати для усунення порушень ерекції у пацієнтів, які приймають подібні ліки. Застосування Визарсина протипоказано при певних фізіологічних і патологічних станах:

 • індивідуальній непереносимості компонентів препарату;
 • патології сітківки;
 • перенесеному інфаркті міокарда та інсульті головного мозку;
 • ішемічної хвороби серця;
 • атеросклерозі;
 • гіпертонічної хвороби;
 • віці до 18 років.

Умови продажу та зберігання

Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. Таблетки придатні для вживання протягом 3 років з моменту їх виготовлення. Ліки слід зберігати в прохолодному, недоступному для дітей місці, берегти від попадання прямих сонячних променів.

Аналоги

Вибираючи той чи інший препарат для підвищення потенції, споживач, перш за все, цікавиться його ціною. Вартість Визарсина відносно невисока. Якщо з якої-небудь причини прийом цього лікарського засобу неможливий, лікарі вдаються до призначення аналогів – препаратів зі схожим фармакологічною дією. Так, Визарсин в більшості випадків замінюють:

 • Силденафілом;
 • Кальцигардом;
 • Віагрою;
 • Максигрой;
 • Левітра;
 • Сиалісом;
 • Таксиером;
 • Нитрестом.

Пропонуючи препарат-аналог, лікарі враховують наявність у пацієнта супутніх патологій та протипоказань до призначення певного засобу. Так, Сиаліс є відповідною заміною Визарсину для чоловіків, що страждають серцево-судинними захворюваннями. В ситуаціях, коли у пацієнта імпотенція і еректильна дисфункція, фахівці, як правило, призначають Віагру або Максигру.

Ціна Визарсина

Препарат знаходиться у вільному доступі. Придбати лікарський засіб можна у будь-якій аптеці. Ціни на медикамент, підвищує потенцію, варіюються в межах від 280 до 350 грн. за одну блістерну упаковку таблеток дозуванням 50 мг. Судячи з відгуків, ліки можна придбати і на спеціалізованих сайтах. В залежності від форми випуску ціни на препарат для потенції в аптеках Москви такі:

Форма випуску

Ціна, рублів

Визарсин Ку-таб 25 мг N1 тб var в рот/підлога

215

Визарсин Ку-таб 25 мг N4 тб var в рот/підлога

510

Визарсин Ку-таб 50 мг N1 тб var в рот/підлога

Двісті вісімдесят шість

Визарсин Ку-таб 50 мг N4 тб var в рот/підлога

522

Визарсин Ку-таб 100 мг N1 var в рот/підлога

316

Визарсин Ку-таб 100 мг N4 var в рот/підлога

651

Відгуки

Ігор, 40 роківВикористовував Визарсин, коли на тлі сильного стресу виникли проблеми з еректильною функцією. Приймав лікарський засіб згідно інструкції: 50 мг за годину до статевого акту. Таблетки починали діяти вже через 20 хвилин після їх вживання. Повноцінне розвиток ерекції відбувалося приблизно через годину.
Олександр, 38 роківПриймати Визарсин в якості профілактичного засобу боротьби з урологічними захворюваннями порадив знайомий лікар. З цією метою вживав по 50 мг силденафілу через день протягом місяця. В результаті став відчувати себе бадьоріше, зникли незрозумілі різі в статевому органі, до цього зрідка виникають під час сексу.
Андрій, 46 роківПив таблетки Визарсин, щоб відчувати себе впевненіше під час інтиму. Треба сказати, що особливих проблем з ерекцією не виникало, але хотілося б трохи поліпшити якість статевого акту. Брав по 50 мг силденафілу за день. Після закінчення двох тижнів прийому препарату вирішив припинити його вживання на місяць, після чого відновив курс.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!