Як підвищити тестостерон у чоловіків

В даний час ситуація така, що чоловіки стикаються з проблемою нестачі тестостерону в їх організмі. Пов'язано це з відсутністю фізичних навантажень, шкідливими звичками людини, поганим сном, незбалансованим харчуванням і так далі. Звідси сильна стать цікавиться питанням – як збільшити рівень тестостерону у чоловіків?

Про те, яка норма гормону в організмі, як перевірити, виміряти і нормалізувати рівень, дізнайтеся далі.

Симптоми і ознаки нестачі тестостерону у чоловіків

Перед тим, як ми розповімо вам, що підвищує тестостерон, які бувають ін'єкції для підвищення чоловічого гормону і які ліки впливають на підвищення потенції, необхідно ознайомитися з симптомами нестачі тестостерону. Це питання дуже важливе для представників сильної статі, оскільки перші ознаки дозволять визначити рівень гормону.

 • Зниження потенції.
 • Часткова і повна імпотенція.
 • Збільшення розміру живота, ожиріння.
 • Надмірне виділення поту навіть при невеликих навантаженнях.
 • Зниження маси тіла, зниження рівня працездатності, втома.
 • Знижується кісткова щільність.
 • Ті, хто думають, як своїми силами підвищити тестостерон у чоловіків, стикаються з проблемою регулярної слабкості у м'язах. Шкіра стає сухою, лущиться.
 • Людина стає нервовою, розсіяним, вночі погано спить.
 • Якщо особа часто червоніє, відчувається почуття спека.
 • На обличчі або грудній клітці періодично проявляються червоні плями.
 • Недокрів'я.
 • Зниження росту волосся на тілі й обличчі.
 • Поява «жіночої» грудей, що викликається регулярним вживанням пива, яке містить естроген.
 • Ерекції стали не такими інтенсивними.

Норма показників

Якщо ви думаєте над тим, як підвищити рівень тестостерону, то повинні знати, норму показників у здоровому організмі. Спеціально для цього ми підготували відповідну таблицю, з якої ви дізнаєтеся про кількість чоловічого гормону. Показники поділяються за віком, тому, якщо ви проходите аналіз на тестостерон у чоловіків, то звіряйте отримані результати з тими, що вказані тут.

Вік

Середній показник

До 1 року

від 0.42 до 0.72 нмоль/п

Від 1 до 7 років

від 0.1 до 1.12 нмоль/п

Від 7 до 13 років

від 0.1 до 2.37 нмоль/п

Від 13 до 18 років

від 0.98 до 38.5 нмоль/п

Від 18 до 50 років

від 8.64 до 29 нмоль/п

Від 50 років і вище

від 6.68 до 25.7 нмоль/п

Як збільшити тестостерон в організмі природним шляхом

Як підвищити тестостерон у чоловіків? Ви дізнаєтеся, як нормалізувати вагу, які робити силові вправи, що включити в раціон харчування. Наведені нижче рекомендації лікарі дають тим, хто не знає, як підвищити потенцію у чоловіків природними способами. Якщо ви не готові вживати аптечні препарати і таблетки, підвищити рівень тестостерону у чоловіка, то рекомендуємо вам скористатися цими способами.

 • Раціон. Щоб харчування було збалансованим, додайте продукти, що містять кальцій, магній і цинк. Цинк міститься в звичайних насінні, морській рибі, інших морепродуктах і горіхах. Корисні фрукти та ягоди, що містять вітаміни D, C,F і E: авокадо, цитрусові, чорна смородина. Кава, жирне м'ясо, цукор і алкоголь максимально виключити з раціону. Ті, хто знають, як підвищити вироблення тестостерону в крові їжею, в курсі, що оптимальним варіантом є білки, які містяться в яйцях. Пийте багато очищеної води, але забудьте про газовані напої і солодкі напої.
 • Нормалізація ваги і фізична активність. Вбити двох зайців одним пострілом: підвищені силові вправи сприяють збільшенню рівня гормону в крові, одночасно забираючи надмірна вага. Якщо не знаєте, як самостійно підвищити тестостерон у чоловіків, то займіться спортом – навіть 1-2 годинні тренування підуть на користь.
 • Сексуальна активність. Помірні сексуальні контакти допомагають тим, хто не знає, як збільшити тестостерон у чоловіків.

Препарати для підвищення тестостерону у чоловіків

 • Ін'єкції. Депо-тестостерону ціпіонат і Деластерил. Приймається по 200-400 мг кожні 3-4 тижні. Сустанол 250 лікарі рекомендують по 250 мг кожні 3 тижні.Укол лікарського препарату Небидо робиться по 1 г 1 раз у 3 місяці.
 • Таблетки Галотестин пити по 5-20 г кожен день, Провірон – від 25 до 75 мг. Стриант вживається по 30 мг тричі на день. Метадрен рекомендується пити по 10-30 мг кожен день.
 • Адаптогени або лікарські трави. Підняти гормон можна настоянкою з женьшеню, елеутерококу, китайського лимонника, радіоли рожевої.

Дізнайтеся, яка норма тестостерону у жінок.

Відео: як підняти креатин в домашніх умовах

Отже, ми розібралися, як підвищити рівень тестостерону у чоловіка. Враховуючи наведені рекомендації, ви поліпшите потенцію. Пам'ятайте про те, що раціон харчування має бути збалансованим, а не включати рибу або одні яйця, так ви ефекту не доб'єтеся. Трави – вирішення цієї проблеми, а от таблетки краще вживати вже у крайньому разі. Пропонуємо вам ознайомитися з відео, де представлена більш повна інформація щодо даної проблеми.

10 способів збільшити тестостерон

Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!