Микротоковый ліфтинг для обличчя і тіла - техніка проведення процедури
Мікрострумова терапія – це щадна, безболісна, апаратна косметична процедура, спрямована на омолодження шкіри обличчя і тіла. Слабкий імпульс електричного струму впливає на підшкірну клітковину, судини, м'язи та всі шкірні шари. Напруга струму становить 11-14 V, а частота 0,1–300 Гц.
Застосування мікрострумів в косметології
Струми низьких частот делікатно впливають на кровоносні, лімфатичні капіляри. Періодично скорочуючи та розслаблюючи м'язові волокна, що вони регулюють рух лімфи, крові в судинах. В результаті відновлюються колагенові волокна дерми, зникають набряки, акне, себорея, зашлакованість. Крім особи, процедура надає позитивний омолоджуючий ефект на груди, сідниці, стегна, живіт і т. д.
Ефект від процедури
Щоб підтримувати отриманий результат як можна довше, повторюйте процедуру 1 раз у 4 тижні. Даний вид ліфтингу надає декілька ефектів:
- приводить в норму електричний заряд в клітинних мембранах;
- стимуляція фібробластів прискорює синтез гіалуронової кислоти, еластину, білків колагену, клітинну регенерацію;
- швидше виводить із клітин продукти обміну і токсини.
Миолифтинг особи
Результат від процедури помітний після першого візиту до косметолога. Щоб підтягнути контур обличчя і максимально оздоровити шкіру, потрібно пройти повний курс:
- До 30 років. Один раз на рік для профілактики зморшок.
- До 40 років. Раз в тиждень, 5-6 сеансів.
- До 50 років. Раз в 3 дні, 8-12 сеансів.
- Після 50 років. Курс визначає лікар. Іноді між сеансами проходить 1-2 дні.
Мікроструми для тіла
Терапія позитивно впливає не тільки на обличчя, але й на тіло, не викликаючи при цьому видимого скорочення м'язів. Мікроструми справляються з багатьма жіночими проблемами:
- прибирають розтяжки, підтягують обвислу шкіру;
- впливають на целюліт, жирові відкладення;
- усувають набряки ніг при судинних порушеннях;
- зменшують випадання волосся;
- допомагають пройти реабілітаційний період після естетичної операції або підготуватися до неї.
Кому підійде микротоковый ліфтинг
Мікрострумова терапія підходить жінкам віком від 25 років. Основні показання до проведення:
- в'яла, в'яне шкіра;
- пігментація;
- мімічні зморшки;
- купероз, численні вугри;
- розширені пори;
- рубці, розтяжки;
- набряклість обличчя.
Процедура ліфтингу абсолютно безпечна і безболісна, але деяким людям вона заборонена. Основні протипоказання:
- вагітність, годування груддю;
- доброякісні утворення, онкологічні захворювання;
- серйозні патології внутрішніх органів;
- наявність в організмі металевих предметів (штифти, кардіостимуляторів тощо);
- психічні захворювання;
- алкоголізм;
- наркозалежність;
- недавній інфаркт, інсульт;
- епілепсія, судомні напади;
- індивідуальна непереносимість мікрострумів.
Техніка проведення
За тиждень до ліфтингу потрібно виключити з раціону білкову їжу. В період проведення микротоковых сеансів не рекомендується палити, вживати алкоголь і каву. Необхідно більше відпочивати і менше нервувати. Під час процедури пацієнт може відчувати легке поколювання, не заподіює біль.
Перед микротоковым сеансом лікар ретельно очищає шкіру косметичними засобами, завдає струмопровідний гель, підбирає індивідуальну інтенсивність дії електрода. Терапію микротоком проводять декількома способами:
Спосіб | Опис |
Струмопровідні рукавички | Косметолог надягає спеціальні рукавички, здійснюючи своєрідний масаж. |
Рухливі електроди-палички | Обробка проводиться спеціальними паличками. Частіше застосовується в чутливих зонах, наприклад, біля очей. |
Стаціонарні електроди | Лікар фіксує електроди на шкірі так, щоб вони опрацювали значну площу. Електроди залишаються нерухомі протягом усього сеансу. |
Маска | На обличчя надягають спеціальну маску, яка працює за принципом стаціонарних електродів. |
Можна виконувати в домашніх умовах
Масаж мікрострумами можна виконувати в домашніх умовах. Для цього потрібно придбати спеціальний апарат і проконсультуватися з косметологом, як правильно його використовувати. Заощаджувати на покупці не варто, адже від цього залежить кінцевий результат ліфтингу. Зверніть увагу на популярний американський микротоковый апарат NuFACE (150$) і портативний китайський kb-0910A (50$).
Ціна
На ціну впливає кілька показників: престиж клініки, досвідченість лікаря, спосіб мікрострумової терапії, тривалість сеансу. У столичних клініках один сеанс ліфтингу коштує від 1500 рублів. Як варіант, в інтернеті можна знайти приватного майстра, домовитися з ним про більш низькою ціною. У такому разі один сеанс коштуватиме близько 900 рублів.
Відео
МІКРОСТРУМИ в салоні vs. Gezatone в домашніх умовах
Відгуки
Олександра, 36 роківВчора перший раз в житті спробувала микротоковый ліфтинг обличчя. Результат мене приємно здивував. Перед візитом прийшла з невеликим набряком під очима, а після процедури вона зникла. Шкіра посвітлішала, пропали дрібні зморшки. Через тиждень знову йду в лікарню, вирішила пройти весь курс, так як впевнена, що він дасть чудовий ефект.
Надія, 58 роківМоє старіння почалося з моторошною алопеції. Що тільки не робила, волосся все одно випадали. Лікар порадив микротоковую терапію, яка в результаті усунула дві проблеми – облисіння і зморшки на лобі. Довелося пройти багато сеансів і витратити чимало грошей, але я ні хвилини не шкодую. Подумую купити апарат для домашнього використання.Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!