Безін'єкційна мезотерапія - види і показання до проведення процедури, відгуки, ціни
Сьогодні існує безліч омолоджуючих методик, але не всі вони можуть похвалитися безболісністю і максимальною ефективністю. Мезотерапія безін'екціонним методом – інноваційна технологія, яка допомагає розгладити дрібні зморшки, поліпшити колір шкіри, скорегувати овал особи без уколів і хірургічного втручання.
Що таке безін'єкційна мезотерапія
Неінвазивні технології естетичної медицини користуються особливою популярністю серед жінок. Вони допомагають домогтися гарних результатів без болю або інших неприємних відчуттів. Безголкові мезотерапія – лікування середніх шарів епідермісу шляхом впливу на нього спеціальних розчинів. Така технологія відома не тільки за рахунок повної безпеки, але і завдяки ряду інших переваг. До них відносяться:
- безболісність;
- відсутність тривалого реабілітаційного періоду;
- мінімальний шанс появи побічних ефектів;
- можливість вирішення одразу кількох проблем з використанням тільки одного апарата;
- тривалість досягнутого терапевтичного ефекту.
Свідчення
Як і будь-яка інша процедура, неінвазивна мезотерапія має ряд свідчень. До них відносяться:
- дрібні зморшки;
- гіперпігментація шкіри;
- рубці;
- куперозная сітка;
- розтяжки;
- синці, набряки під очима;
- сухість, лущення шкіри;
- втрата еластичності;
- акне, зайва активність сальних залоз;
- сірий, землистий колір обличчя.
Протипоказання
Мезотерапія без ін'єкцій не проводиться пацієнтам молодше 18 років. До інших протипоказань відносяться:
- Вагітність, період грудного вигодовування.
- Індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу використовуваних препаратів.
- Гострі або хронічні запальні захворювання.
- Період менструації.
- Занадто чутлива шкіра обличчя.
- Захворювання кровоносної системи і нирок.
- Екзема, дерматит або інші хвороби шкірного покриву.
- Онкологічні хвороби.
- Лихоманка, озноб, підвищена температура тіла.
- Гострі інфекційні захворювання.
- Наявність металевих імплантатів.
- Відкриті рани, садна, порізи на шкірі.
- Наявність ниток, використовуваних для пластики особи.
Види безін'єкційної мезотерапії
Процедура проводиться з використанням спеціальних багатокомпонентних мезококтейль. Комплексні засоби підбираються косметологом, в залежності від спектру проблем, які потрібно вирішити.
Популярністю користуються наступні препарати:
- Hyamatrix (Гиаматрикс) – мезокомплекс, розроблений російськими вченими. Биопластический матеріал, більше відомий як биокожа, заснований на полімері гіалуронової кислоти. Препарат насичує шкіру вологою, допомагає усунути рубці, дрібні зморшки, робить більш чітким овал обличчя. Придбати двокомпонентний anti-age комплекс (2 х 30 мл) можна за 10200-10800 рублів.
- Dermaheal HSR (Дермахил) – концентрат для мезотерапії, містить пептидний комплекс, гіалуронову кислоту, амінокислоти, вітаміни. Сироватка відновлює суху шкіру, стягує пори, зменшує кількість зморшок. Ціна за флакон 5 мл – 1990-2200 рублів.
- Kosmoteros (Космотерос) концентрат з біотином. Препарат запобігає появі прищів, зменшує видимість рубців та розтяжок, перешкоджає випаданню волосся. Вартість флакона об'ємом 6 мл – 350 рублів.
Косметолог може не тільки порекомендувати вже готовий препарат, але і підібрати склад індивідуально. Такий підхід допомагає виключити інгредієнт, що викликає алергію у клієнта. Для створення омолоджуючих коктейлів часто використовують:
- гіалуронову кислоту;
- вітамін С;
- комплекс пептидів;
- X-ADN гель;
- глутатіон (пептид, відновлює клітини шкіри);
- гліколеву кислоту.
Щоб компоненти сироваток глибоко в шкіру, використовується спеціальна техніка – кріогенні апарати, лазери, ультразвукове обладнання. Багато косметичні салони віддають перевагу апаратам наступних торгових марок:
- Dermadrop (Дермадроп);
- Pro2son (Про2сан);
- MezoGen (Мезоген або Мезоджен);
- RMS-OXY3;
- HONKON-M207;
- PALLADIUM;
- Qray.
Киснева
Кисень прискорює процеси клітинної регенерації, обміну речовин, тканинного дихання. Апаратна киснева мезотерапія – інноваційний малоінвазивний метод, який сприяє швидкому проникненню мезококтейль в глибокі шари дерми за рахунок впливу струменя кисню, що подається апаратом з високою швидкістю.
Даний метод дозволяє поліпшити пружність шкіри, лікувати вугровий висип, коригувати мімічні зморшки. Процедура повністю безболісна і підходить всім, незалежно від стану шкіри. Середня ціна за сеанс кисневої мезотерапії в Москві – 2000-2500 рублів.
Гидромезотерапия
Інша назва процедури – електропорація або електромезотерапія. Цей метод передбачає доставляння активних речовин коктейлів в глибокі шари дерми допомогою впливу на шкіру електричних імпульсів низької частотності. Після безін'екціонной процедури тканини починають активно оновлюватися, шкіра стає рівною і гладкою. Вартість електропорації починається від 3800 рублів, залежно від зони обробки.
Криомезотерапия
Вплив на шкіру здійснюється за допомогою електричних хвиль і холоду. Під впливом низьких температур активізуються процеси внутрішнього відновлення, поліпшується проникність клітин, зміцнюються стінки судин. Безигольчатая мезотерапія холодом забезпечується стійкий ліфтинг-ефект. Вартість такої послуги в салонах краси варіюється від 2000 до 4000 рублів.
Лазеротерапія
Корисні речовини проникають в глибокі шари дерми шляхом впливу на шкіру інфрачервоного лазерного променя. Ця безін'єкційна процедура надає комплексну дію: покращує стан шкіри, сприяє швидкому омолодженню. Вартість лазерної мезотерапії в клініках коливається від 6000 до 10000 рублів.
Иономезотерапия
Введення препаратів під шкіру здійснюється шляхом впливу на нього спеціальних струмів. Безін'єкційна процедура допомагає поліпшити кровообіг, зміцнює стінки судин, сприяє усунення пігментних плям, шрамів, рубців, «зірочок» на обличчі. Процедура повністю безболісна. Її вартість варіюється в залежності від зони обробки від 3000 до 10000 рублів.
Процедура безін'єкційної мезотерапії
Для досягнення позитивних результатів косметологи рекомендують пройти курс з 4-7 процедур (1 сеанс проводиться раз у 10 днів). Такий підхід допомагає продовжити омолоджуючий ефект до 1 року.
Сама процедура безинъекцинной косметології складається з наступних етапів:
- Шкіра пацієнта ретельно очищається від макіяжу, пилу, бруду.
- За допомогою пілінгових коштів усувається верхній ороговілий шар клітин.
- На обличчя наноситься мезококтейль.
- Поверхня обробляється спеціальним апаратом з використанням різних насадок.
- На завершення на обличчя наноситься живильна маска.
Відновлення
Мезотерапія добре переноситься пацієнтами, лише іноді можлива поява алергічної реакції – шкірного висипу, почервоніння, свербежу, печіння. Щоб забезпечити максимальний терапевтичний ефект, після сеансу необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:
- уникати походів у солярій, баню;
- перші 2-3 дні не вживати ніякі лікарські препарати;
- відмовитися від алкоголю і тютюну;
- обмежити фізичне навантаження;
- перші 2 дні не використовувати декоративну косметику;
- дотримуватися питний режим.
Відео
Джерела: