Любисток від алкоголізму - рецепт і відгуки
Багато методів народної медицини широко використовуються в сучасному світі. Головна перевага старовинних рецептів лікування – натуральність, нешкідливість, насиченість корисними речовинами. Любисток від алкоголізму – рецепт практично будь-якого відвару з кореня цієї трави є ключем до лікування залежності і поліпшення здоров'я. Такий метод застосовується в комплексі з медичними препаратами, так і як самостійна ліки.
Що таке любисток
Це – трав'яниста рослина сімейства зонтичних, яке виростає до 2 метрів у висоту, холодостійкий представник флори, нормально живе на одному місці близько 7 років. Любисток містить в собі безліч корисних кислот і ефірних масел. У рецептах різних відварів і настойок, як правило, використовуються коріння. Ефективні ці засоби для профілактики шлункових захворювань і лікування алкоголізму. Трава любистка лікарського застосовується для зняття головних болів, позбавлення від паразитів типу гостриків і аскарид, вирішення проблем статевого безсилля.
Корисні властивості
Здавна вважалося, що любисток має чи не чудодійними властивостями. Зараз частина припущень підтверджена науковими дослідженнями. Рослина відрізняється сильними протизапальними властивостями, відмінно загоює пошкодження тканин шкіри, глибокі рани. При правильному застосуванні любисток позитивно впливає на нервову систему, знімає набряки, мігрень. Найкращі результати досягаються при лікуванні захворювань шлунка та алкогольної залежності.
Трава любисток від алкоголізму
Найчастіше бажання випити продиктовано дефіцитом певних речовин в організмі. Корінь любистка від алкоголізму ефективний завдяки наявності корисних елементів у складі. У ньому містяться ефірні олії, дубильні речовини, антиоксиданти, вітаміни, мінерали, солі калію. Насичуючи організм, вони знижують тягу до алкоголю. Після вживання настоянки любистка у людини зменшується бажання вживати спиртні напої, алкоголь викликає огиду аж до нудоти і блювоти. Позитивна динаміка при лікуванні хронічного алкоголізму спостерігається з першого тижня.
Рецепти з любистоком
Існує безліч рецептів приготування напоїв з любистка для лікування алкогольної залежності. З кореня рослини заварюють чай, роблять відвари, настоянки. При приготуванні використовують лікарські збори з інших рослин, які додають в необхідних пропорціях. Як правило, любистоковые напої готують з чебрецем, ялівцем, лавровим листом, хвощем. Найчастіше їх наполягають на горілці або розведеному медичному спирті. Позбавлення від алкогольної залежності в таких випадках може проходити таємно від хворого.
Відвар
В лікуванні від алкоголізму застосовується такий засіб відвар з кореня любистку. Для приготування напою знадобиться 2,5 ст. л. дрібно нарізаного кореня і близько 250 мл окропу. Суміш проварюється на слабкому вогні 10 хвилин, після чого знімається, остуджується і проціджують. П'є потрібно давати чверть склянки готового напою вранці. Лікування продовжується до повної перемоги над алкогольною залежністю. Цей простий спосіб отримав більшість позитивних відгуків і підтвердив свою ефективність на практиці.
Багато відомих знахарі пропонували використовувати любисток від алкоголізму – рецепт ускладненого відвару був у легендарної віщунки Ванги. Цілителька брала 30 г кореня рослини, по 20 г польового хвоща, ягід ялівцю, чебрецю і 10 г синюхи. Чайна ложка такої суміші заливається закип'ятила водою і настояти протягом години. Вживають збір два рази в день після їжі по 2 ст. л. протягом місяця.
Настій
Для приготування настою знадобиться 3 ст. л. подрібненого кореня рослини і 300 мл окропу. Їх потрібно змішати і проварювати на слабкому вогні близько 10 хвилин. Готовий напій остудити і процідити. Настій з любистка потрібно давати алкоголіку по 50 грам щоранку. Продовжувати лікування бажано до повного припинення вживання спиртного, лікування залежності.
Застосування такого методу ефективно на будь-яких стадіях алкоголізму. Після вживання спиртного настій викликає серйозне погіршення самопочуття, нудоту і блювоту. Випиваюча цей напій буде вважати, що такий вплив на нього робить спиртне. Настій допоможе виробити стійку огиду не лише до алкоголю як напою, але навіть до запаху спиртного.
Чай
Для приготування чаю від алкоголізму необхідно підготувати 2 ст. л. кореня любистока, які заливаються 200 мл окропу. Приготовлена суміш наливається в металеву або скляну ємність, замотується щільною тканиною, бажано рушником. Такий чай настоюється кілька годин, після чого проціджують і зберігається в прохолодному місці. Вживають напій по 2 ст. л. 2-3 рази в день.
Відео
Любисток лікарський—прянность,яка додає сил і охороняє сімейне вогнище.
Відгуки
Катерина, 35Чоловік пив протягом 10 років, лікуватися категорично відмовлявся. Будинки були постійні скандали. Подруга порадила йому давати настоянку коріння любистка замість горілки. Перші кілька разів чоловіка нудило, від чого – сам не розумів. Через два тижні з-за цього пропала тяга до алкоголю, через місяць все як рукою зняло. Відмінний метод!
Валентина, 43впродовж довгих років мій брат страждав алкоголізмом. Перепробували все: ходили до знахарок, чаклункам, кодувалися – нічого не допомагало. Начиталися відгуків, рецептів і спробували відвар з любистку – брат пив по чверті склянки щоранку. Спочатку не вірили, а потім реально почала пропадати тяга до спиртного. Не можемо натішитися!
Олексій, 36Мама подмешивала батькові горілку відвар з любистку, пробувала поїти чаєм з нього. Кілька разів нудило, рвало, було погано, але пити менше не став. Через пару днів помітив в алкоголі сторонній присмак, влаштував вдома скандал. Тут, напевно, все індивідуально, але нам не допомогло – довелося вести до нарколога, лікували вже там.