Як прибрати обвислу шкіру після схуднення масажем, кремами і косметичними процедурами

Основними заходами при вирішенні проблеми, як прибрати обвислу шкіру після схуднення, є масаж, вправи і деякі косметичні процедури, що дозволяють підтягнути в'яле тіло. Основною причиною обвисання є відставання реакції організму при різкому зниженні ваги як у чоловіків, так і у жінок. З цієї причини і доводиться після втрати кілограмів або ж пологів приймати ще заходи, які допоможуть позбутися від такого естетичного дефекту. Про найефективніших ви дізнаєтеся нижче.

Чому обвисає шкіра при схудненні

При зниженні ваги відбувається серйозне обмеження надходження в організм калорій. За рахунок цього не тільки поступово спалюються власні жирові відкладення, але і втрачаються корисні амінокислоти, мікроелементи і вітаміни. В результаті епідерміс починає втрачати еластичність і пружність, просто висіти. Після втрати кілограмів тканина не встигає підтягуватися, особливо при дуже швидких змінах. В'ялість утворюється на стегнах, руках, грудях, сідницях, животі. Останній випадок часто зустрічається після вагітності. Але можуть бути й інші причини:

  • розбіжність м'язів живота при вагітності;
  • кесарів розтин;
  • неправильний підхід до зниження ваги (якщо худнути занадто швидко).

Як підтягнути шкіру після схуднення

З'явилися після зниження ваги складки є не тільки естетичною проблемою. З гігієнічної боку вони приносять не менше дискомфорту – мокнуть, червоніють, іноді видають неприємний запах. З цієї причини дуже важливо знати методи, як прибрати обвислу шкіру після різкого схуднення. Ефект в кожному випадку буде відрізнятися. Все залежить від того, наскільки сильна проблема і від індивідуальних особливостей організму.

На животі

Існують щадні і радикальні методи, як прибрати шкіру живота після схуднення. У першому випадку заходи легко зробити і в домашніх умовах. Радикальні методи являють собою хірургічні операції. У список найбільш ефективних способів можна віднести:

  1. Щипковий масаж. Він сприяє підтяжки. Полягає у виконанні пощипывающих рухів по всьому животу до появи почервоніння.
  2. Обгортання, холодні або гарячі. Харчовою плівкою обертають проблемну зону, попередньо натертий спеціальним засобом або ж сумішшю на основі меду, кави або гірчиці.
  3. Вправи на прес – планка, «велосипед», бічні скручування, вакуум. Не менш ефективні присідання.
  4. Салонні процедури. Сюди відносяться пресотерапія, LPG масаж, міостимуляція, кріотерапія, кавітація, термоліфтінга, мезотерапія.

На руках

Не менше в результаті скидання ваги страждає і шкіра рук, особливо в області плечей і трицепсів. Якщо вона обвисає занадто сильно, то не обійтися без хірургічного втручання. В цьому випадку роблять операцію під назвою брахиопластика. Вона коригує тканини від ліктів до плечових суглобів. Але до такого радикального методу варто спробувати більш щадні способи, як прибрати обвислу шкіру на руках:

  1. Вправи. Повна планка, планка на ліктях, бічна або з піднятою ногою. Не менш корисні вправи з гантелями вагою до 3 кг
  2. Масаж. Використовуйте будь-яку можливість розминати тіло, щоб розігріти його.
  3. Обгортання і маски. З цією метою можна застосовувати глину, мед, шоколад, морські водорості, муміє.

На ногах і сідницях

Одним з найбільш ефективних і безпечних способів, як підтягнути шкіру на ногах на ногах і сідницях, є вправи. Головними можна вважати присідання і їх варіації, наприклад, пліє, сумо і випади вперед. У свої заняття варто включити махи в сторони. Особливо ефективні вони будуть у разі використання обважнювачів. Для зміцнення сідниць також підходять підняття тазу в положенні лежачи на спині. Допомагають конкретно силові навантаження, а не кардіо.

Крім фізичного навантаження вирішити проблему допомагають:

  1. Вакуумний масаж. Для цього потрібно придбати в аптеці спеціальну силіконову диво-банку. Коштує вона всього 80-150 рублів, зате ефект від неї дійсно відмінний. Ще потрібно масажне масло. Банку злегка стискають, потім прикладають до проблемного місця. Далі виконують рухи знизу-вгору, не торкаючись лише внутрішню частину стегна.
  2. Обгортання, маски. Як у випадку з шкірою рук та живота, ці заходи дуже ефективні.
  3. Контрастний душ, використання косметичних засобів по догляду, обтирання льодом, скраби. Дані процедури теж зарекомендували себе результативними в боротьбі за пружність тіла.

Як позбутися від провисання шкіри

Якщо глибше розбиратися в причинах провисання шкіри, то можна виділити недолік живильних речовин в організмі, порушення водно-електролітного балансу і недолік фізичних навантажень. Працюючи в кожному з цих напрямів, ви зможете значно поліпшити свій зовнішній вигляд. Головне – точно знати, що робити з в'ялістю і обвисанием. У боротьбі за красу вам доведеться набратися терпіння. Шлях до краси може зайняти навіть більше часу, ніж пішло на зниження ваги.

Правильне харчування

Якщо не дотримуватися правильне харчування, продовжувати вживати солодощі або жирне, то ніякі фізичні процедури або вправи не допоможуть впоратися з в'ялим тілом. З цієї причини так важливий раціон і відмова від шкідливих звичок. Щодня в меню повинні бути присутніми наступні продукти і речовини:

  1. Білкові. Необхідні для збільшення тонусу. Норма білка на добу становить 1-2 г на кожен кілограм маси тіла. З тваринних білків дуже корисні яйця, сир морепродукти, м'ясо, риба. Рослинні містяться в злаках.
  2. Жири. Допомагають позбавлятися від зморшкуватості, в'ялості. Сюди відноситься олія холодного віджиму, деякі овочі, всі види бобових. Необхідна кількість жирів становить мінімум 30 р.
  3. Вуглеводи. Вони повинні бути переважно складними, які містяться в кашах, вироби з твердих сортів пшениці, фрукти, сухофрукти, мед, каші, хліб грубого помелу.

Крім списку необхідних речовин варто включити в свій раціон і ті, що здатні повернути пружність тіла. Відповідаючи на питання, що є, щоб підтягнути шкіру, можна привести наступні продукти:

  • риба лососевих порід;
  • зелень;
  • ягоди;
  • морська капуста;
  • індичка;
  • цитрусові;
  • шипшина;
  • сир;
  • брокколі;
  • печінка.

Відновлення водного балансу

З-за нестачі вологи відбувається руйнування колагену, який є природним каркасом, який утримує гидромолекулы у верхньому шарі епідермісу. З цієї причини дуже важливо дотримання водного балансу. Питний режим на день розраховується з умови 30-40 г рідини на кожен кілограм маси тіла людини. Це тільки чиста вода. Сюди не входить чай та інші напої.

Фізичні навантаження

Однією з складових зниження ваги є фізичні навантаження. Дієта допомагає лише втрати зайвих кілограмів. Дією спорту забезпечується підтягнутий вигляд. Навантаження сприяють припливу крові до тканин, покращенню метаболізму в них, збагачення клітин киснем і необхідними поживними речовинами. Такий вплив спорту. Навіть мінімальні регулярні навантаження принесуть багато користі. Можна зробити 3-4 підходи по 20-30 повторень простих вправ – віджимань, присідань, скручувань.

Вправи

На кожну групу м'язів існують певні вправи для підтяжки шкіри після схуднення. Хоча є й універсальні, які використовують більшу частину мускулатури. Тренуватися ж краще 2-3 рази в тиждень. Якщо немає можливості відвідувати спортзал, замініть його катанням на велосипеді, плаванням, бігом, йогою або такими простими вправами:

  • присідання з нормальною розміщенням ніг або з широкої;
  • помахи ногами в сторони;
  • розведення рук з гантелями в сторони в положенні прямо або ж в нахилі;
  • віджимання для підтяжки грудей від підлоги, стіни або з колін;
  • підняття прямих ніг в положенні лежачи;
  • випади з обважненням або без.

Як підтягнути шкіру в домашніх умовах

Крім зміни харчування і виконання гімнастики в домашніх умовах можна робити різні косметичні процедури. У цей список входять обгортання і маски з використанням спеціальних засобів або ж натуральних продуктів. Підтяжка такими методами досягається за рахунок проникнення у верхні шари епідермісу поживних речовин, активізації повільних обмінних процесів, виведення шлаків і токсинів.

Крем

Основною функцією спеціальних кремів є зволоження. За рахунок цього шкіра стає більш еластичною, що допомагає підтягти тканини швидше. Перед нанесенням крему рекомендується скористатися скрабом. Він відлущує ороговілі клітини і стимулює їх оновлення. Вибираючи крем для тіла, зверніть увагу на наступні моделі:

  • «Підвищує пружність» Dr. Bio;
  • Caramel Cappuccino від Organic Shop;
  • «Ламінарія і спіруліна» від Green Mama;
  • Crema Rassodante від Guam;
  • «Ефективний ліфтинг» від Avon;
  • Lift-Fermete від Clarins;
  • «Гранатовий» від Health & Beauty.

Обгортання

Суть наступної процедури полягає в нанесенні на шкірний покрив спеціальних засобів і подальшому обгортанні тіла харчовою плівкою. Ефективність їх полягає в стимуляції вироблення колагену, поліпшення мікроциркуляції та живлення епідермісу. Обгортання для пружності шкіри в домашніх умовах виконуються гарячими або холодними. У першому випадку суміш для нанесення нагрівають. У будь-якому варіанті засіб для обгортання можна приготувати самостійно. Краще використовувати наступні інгредієнти:

  • масла, мед і трави для грудей;
  • червоний перець, кава для внутрішньої сторони стегон або рук;
  • рослинні і ефірні масла, глина для обличчя.

Маски для тонусу

Практично тим же чином діють на тіло маски, але вони більше підходять для особи і шиї. Робити їх потрібно курсами по 10 процедур, але з перервами в 1-2 дні. Маски для ослабленої більш ефективні з натуральних продуктів, наприклад, лимона і огірків. Краще їх використовувати по сезону, взимку і влітку. Рецепт же маски дуже простий – м'якоть обраного продукту подрібнити і розподілити по обличчю та шиї. Якщо ви вибрали лимон, то попередньо нанесіть тонким шаром жирний крем. Витримувати маску необхідно 10-15 хвилин.

Салонні процедури

Більшість косметичних салонів пропонують безліч процедур, які допомагають прибрати в'ялість. Ціна на них залежить від ефективності та складності виконання. Порадити конкретні салонні процедури для підтяжки шкіри тіла вам зможе лікар-косметолог. Вибирати можна з наступних варіантів:

  • мезотерапія;
  • фракційний RF-ліфтинг;
  • фракційний фототермолиз;
  • масаж;
  • мікрострумова терапія;
  • фотоомолодження;
  • стек гілок ліфтинг.

Видалення зайвої шкіри

Операція з видалення зайвої шкіри після схуднення може бути різною. Все залежить від проблемної ділянки. Виділяються наступні різновиди операцій:

  1. Маммопластика. Підтяжка і можливе одночасне збільшення грудей.
  2. Абдомінопластика. Є однією з найбільш тривалих операцій. Полягає у висіченні надлишків шкіри, підтяжкою м'язів черевної стінки і переміщенням пупка.
  3. Глютеопластіка. Операція по корекції після схуднення сідничної зони і навіть вставити у неї імплантів.
  4. Торсопластика. Суть цієї операції в комплексній підтяжки – ліфтинг поперековій області, стегон, живота, сідниць і грудей.

Відео: Масаж

Обвисла шкіра -при схудненні обов'язковий масаж

Відгуки

Валентина, 42 рокиУ мене вийшло скинути цілих 30 кг всього за 2,5 місяці. Шкіра стала обвислій і в'ялою. Боротися з проблемою вирішила виключно спортом і харчуванням. Крім тренажерного залу записалася в басейн. Щоб прибрати обвислу шкіру мені знадобилося ще більше часу, ніж на схуднення. Тільки через 3 місяці тіло стало поступово підтягуватися.
Олександра, 26 роківМої спроби прибрати розтягнутий після пологів живіт виправдалися тільки після відвідування спортзалу. Тренер допоміг скласти програму тренувань, порадив, які продукти прибрати з раціону. Відновлення зайняло близько півроку, адже різко починати тренуватися після пологів не можна. Крім спорту будинку часто робила обгортання з медом і кави.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!