Як стежити за людиною через телефон і комп'ютер. Програми стеження за абонентом

Іноді трапляються ситуації, коли необхідно простежити за смартфону за абонентом. Проходить довіру до дружини/чоловіка, потрібен контроль над співробітником, маленькою дитиною або літнім родичем. З появою новітніх технологій можна вирішити цю задачу через мобільний пристрій.

Прослушка мобільного телефону

В інтернеті можна завантажити спеціальний додаток, що дає можливість відстежувати розмови цікавить вас абонента. Як стежити за людиною через телефон? Для активації програми не потрібна наявність конференцзв'язку на мобільному, який буде контролюватися, відкриття root-прав або інших вимог. Єдине правило – повинна бути включена передача даних. Програма для прослушки мобільного телефону відкриває такі можливості:

  • прослушка буде записуватися і передаватися до вас комп'ютер, смартфон або айфон;
  • журнал дзвінків абонента буде вивантажений в вашу папку, де їх можна переглядати;
  • будуть перехоплюватися всі СМС повідомлення з телефонного номера одержувача разом з текстом, датою і часом;
  • активується можливість перехоплення всіх електронних листів з Email і Gmail клієнтів;
  • визначення місця розташування теж присутній в таких програмках.

Як дізнатися, де знаходиться абонент

Можна стежити за місцезнаходженням цікавить вас людини по його мобільному номеру. Стільникові оператори зараз пропонують послуги геолокації. Системи можуть визначити координати абонента з дуже високою точністю – до десятка метрів. Геолокація є альтернативою супутникового позиціонування. Як дізнатися, де знаходиться абонент? Якщо мобільний пристрій функціонує в області обслуговування мережі, пошук місця людини ґрунтується на відстеженні смартфона по електронній карті, адже гаджет постійно відсилає свої дані оператору.

Послуга геолокації платна. Для її активації зробіть запит за допомогою СМС, дзвінок оператора або USSD. Інформація про місцезнаходження потрібного користувача буде приходити на ваш андроїд у вигляді СМС. Якщо хочете отримувати дані в графічному вигляді або картками з маркерами, то для цього необхідно додатково завантажити і встановити потрібну програму з сайту провайдера.

Як відстежити людину за номером телефону через комп'ютер

На просторах інтернету легко знайти програми (не безкоштовні!), які пропонують таку послугу, як стеження за телефоном за номером через комп'ютер. Для стеження за андроїдом через ПК необхідно зареєструватися на сервісі, потім впровадити утиліту на смартфон, за яким вестиметься спостереження. Всі ці дії не займуть і кількох хвилин. Як відстежити місце розташування людини за номером телефону?

На ваш комп'ютер після установки потрібної утиліти буде надходити інформація про місцезнаходження цікавить людину. Ви зможете переглядати повідомлення, прослуховувати розмови, чути навколишні звуки і навіть дивитися картинку з камери. Відстеження телефону – відмінний варіант бути в курсі пересувань вашої дитини-підлітка, особливо якщо він не ділиться подіями зі свого життя.

Програма для відстеження телефону

Іноді спостереження за телефоном близької людини несе в собі недовіру, а бажання його захисту. Для цих цілей служить спеціальний додаток від Google, що працює з вашим аккаунтом. Програма-шпигун телефон (TrackView або WardenCam) дозволяє не тільки стежити за іншим людиною, але і дає повний контроль над своїм мобільним пристроєм. Наприклад, якщо залишити смартфон в машині, а її викрадуть, то дізнатися про переміщення автомобіля не складе праці. Відстеження за номером телефону з програмою-шпигуном можна проводити з будь-якого пристрою, що має веб-камеру.

Як відстежити телефон з GPS через комп'ютер

Дізнатися місцезнаходження людини можна за допомогою включення GPS–пошуку на цікавить вас андроїд. Стежать за мобільниками через збір відомостей від провайдерів, які надають такі послуги. Як відстежити телефон з GPS через комп'ютер? Необхідно встановити будь-який додаток, яких в інтернеті пропонується величезна кількість, наприклад, GPS Tracking Pro, на смартфон людину, якого ви хочете перевірити. Програма працює непомітно для користувача, а ви регулярно отримуєте дані в свій особистий кабінет на сайті постачальника послуг.

Можуть стежити через камеру телефону

Шпигунство без спостереження не може бути повноцінним. Зараз вже не актуальне питання, чи можуть стежити через камеру телефону. Багато програм пропонують таку послугу, як відеоспостереження за цим об'єктом через його смартфон. Наприклад, додаток WebOfCam пропонує таку послугу. Зміст роботи програми – на одному мобільному пристрої видно, що знімає іншого.

Відео можна подивитися і на комп'ютері або ноутбуці. Додаток має можливість шифрування – якщо натиснути на «Порожній екран», то дисплей стає чорним – вірна ознака вимкненого мобільного пристрою. Так легко шпигувати за нянею, яка стежить за вашим немовлям або котом, крадуть ковбасу зі столу. Ситуацій для ведення стеження може бути дуже багато.

Відео: стеження за людиною через телефон

Як стежити за людиною через Айфон,Viber #Знайти iPhone Як стежити за дружиною або дитиною

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!