Кагоцел - інструкція по застосуванню. Як приймати Кагоцел в таблетках дорослим і дітям

Під час сезонних гострих захворювань багатьох рятують противірусні препарати. Складно розібратися, коли потрібно пити такі ліки, а коли – ні. Прийом таких коштів частіше призначають людям з ослабленим імунітетом або ж для профілактики, якщо спостерігається сезонна епідемія вірусу.

Кагоцел – інструкція по застосуванню

Серед сучасних препаратів можна виділити ефективний індуктор синтезу інтерферону Кагоцел. Позиціонується препарат як противірусний засіб, здатний викликати вироблення інтерферону людини і допомогти впоратися з інтоксикацією клітин організму під час хвороби. Без призначення лікаря, як і інші таблетки, пити засіб не бажано. Перед тим як пити таблетки, необхідно ознайомитися з характеристикою препарату Кагоцел – інструкція по застосуванню доступна в мережі.

Кагоцел – інструкція по застосуванню для дітей

Якщо у дитини з'явилися гострі ознаки ГРВІ, або ж чадо дуже часто переносить цю хворобу протягом року, можливе застосування даного противірусного засобу, адже прийом таблеток Кагоцел для дітей дозволений вже з 6 років. Дозування для дитини відрізняється, оскільки дитячому організму необхідна менша концентрація діючої речовини. Курс становить лише 4 дні, з третього дитина вже буде відчувати себе краще. Потрібно ознайомитися, як пити Кагоцел діткам:

  • для профілактики приймають два дні по 1 таблетці з перервою на п'ять днів, після – повторити 2 дні по одній таблетці;
  • у перші два дні з моменту виявлення симптомів потрібно приймати по одній таблетці тричі на день, краще після їжі, а наступні два дні лікування – по одній таблетці вранці і ввечері.

Кагоцел – інструкція по застосуванню дорослим

Анотація Кагоцела дає практично повну інформацію по препарату, тому для кожного випадку прийому розписаний курс лікування, однак перед тим як приймати Кагоцел дорослим, потрібно проконсультуватися з терапевтом. Максимальну ефективність проти розмноження вірусів таблетки мають за умови застосування не пізніше четвертого дня після появи симптомів. Детальна інструкція по застосуванню Кагоцела в таблетках містить інформацію про те, як пити ліки дорослим:

  • перші два дні симптомів – по 2 таблетки три рази на добу;
  • наступні два дні три рази в день по одній таблетці.

Кагоцел при вагітності

Зважаючи на те, що для даного медичного препарату відсутні клінічні дані щодо застосування його під час виношування дитини, в інструкції вказано, що не рекомендується приймати Кагоцел при вагітності. Не пропише лікар таке ліки і мамі під час грудного вигодовування, якщо вона захворіла грипом. Вік, при якому діючі речовини безпечно переносяться організмом – не менше 6 років.

Кагоцел – склад

Виробник препарату (Ніармедик Плюс) повідомляє, що на вітчизняному ринку його складу поки немає аналогів, при цьому він має доступну ціну. Склад Кагоцела являє собою натрієву сіль складних полімерів, які потрапляючи в організм викликають вироблення т. н. пізніх інтерферонів, які стимулюють противірусну активність всіх клітин, які задіяні у відповідь реакції організму. У сироватці крові активна речовина набирає максимальну концентрацію через 48 годин, тому через цей проміжок часу виникає відчутний ефект.

Кагоцел – показання до застосування

В інструкції існує практично вичерпна інформація про дію ліків, але дозу та курс лікування повинен призначати лікар з розрахунком на індивідуальний стан пацієнта, характер протікання захворювання. Якщо лікар призначив вам Кагоцел – показання до застосування його можуть бути різні:

  • профілактика грипу, ГРВІ;
  • лікування гострих вірусних інфекцій;
  • лікування та профілактика вірусу герпесу.

Дане ліки безпроблемно поєднується з іншими препаратами з категорії противірусних згідно інструкції, а також з антибіотиками, тому можливе його призначення в разі приєднання до вірусної інфекції бактеріальної. Симптоми таких захворювань можуть бути складно диференційованими, тому після лікування інфекції може виникнути ускладнення у вигляді ангіни, при якій противірусні вже не призначають.

Кагоцел – протипоказання

Перші протипоказання і найголовніші, про які попереджає виробник – годування груддю, вагітність, ранній вік дітей до 6 років. Легко проникає Через плаценту діюча речовина і разом з грудним молоком. Якщо ризик від вірусної інфекції значно вище, ніж від дії препарату, то можливе призначення для лікування гострих проявів захворювання. Інструкція попереджає, що обійти протипоказання може тільки лікар, проаналізувавши ситуацію в конкретному випадку захворювання.

Кагоцел – побічні ефекти

В інструкції-вкладиші докладно описані можливі побічні дії. Кагоцел може викликати індивідуальну непереносимість, рідко – алергію. Але при правильному дозуванні препарат практично не викликає поганий реакції. Важливо знати, що поєднувати подібні лікарські засоби з алкоголем не можна. Зроблений акцент в інструкції на те, що при прояві будь-яких симптомів непереносимості, необхідно звернутися до лікаря.

Ціна на Кагоцел

У стандартній упаковці препарату міститься блістер з 10 таблетками, які забезпечують стандартний курс лікування. Де дешевше купити і скільки коштує Кагоцел? Він є в наявності в більшості аптек великих міст. Можна замовити ліки, користуючись інтернет-магазинами, щоб знайти його кращу вартість, там же можна ознайомитися з відгуками з приводу ліків. Середня ціна на таблетки по аптеках Москви становить 230 р., вартість може змінюватись в межах 228-237 р. за упаковку.

Відео: Кагоцел – інструкція до застосування

Кагоцел

Відгуки

Наталя, 36 роківМоя дитина часто хворіє простудними захворюваннями, з жахом очікую осінньо-весняних періодів, адже ми в цей час обов'язково хворіємо. Всіляко намагаюся піднімати імунітет народними засобами, спортом і правильним харчуванням, але коли хворіємо, значно допомагає Кагоцел, знімаючи гострі симптоми, а ціна приємно радує.
Ірина, 23 рокиЗастуда трапляється рідко, але неприємні симптоми намагаюся відразу прибирати, дуже важко переношу високу температури, біль по тілу. П'ю противірусні, але щоразу різні. Минулої осені лікувалася за допомогою Кагоцела, порадив фармацевт. Різниці з іншими таблетками я не відчула, тільки в ціні, але вилікуватися препарат допоміг.
Микита, 33 рокиУ мене напружена робота, тому вболівати для мене – розкіш. Щоосені п'ю для профілактики противірусні, проте не все і не завжди допомагають: стреси на роботі можуть спровокувати падіння імунітету і нічого з цим не поробиш. Цієї осені пив Кагоцел, дізнався про нього у відгуках як про ефективний дешевому варіанті і поки що не хворів.
Маргарита, 25 роківЛікар призначав препарат на ранньому терміні виношування дитини, т. к. різко послабився імунітет і дала про себе герпес вірусна інфекція. Дуже переживала з цього приводу, адже вагітність є протипоказанням. В результаті все добре, сподіваюся, що ніякого негативного ефекту лікування не дало, вагітність протікає нормально.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!